Anime, Anime Haber

Hellsing Live-Action? Hem de John Wick Yazarından?!!

live action

Öncelikle selamlar, sadece anime olmaz diyerek filmlere de sarılan anime aşıkları sizler de hoş geldiniz! Bugün sizlere yepyeni haberlerim var. Aksiyonun dibine vurduğumuz ve silahların hiç azalmadığı John Wick serisinin yazarından Hellsing live-action filmi için masaya oturdu!

Gelin hep beraber şu işin asıl olayına girelim…

Eğlence içerikler üreten Deadline sitesi, Perşembe günü Amazon Stüdyoları‘da senarist Derek Kolstad (John Wick serisinin yazarı) Kouta Hirano’nun baş eseri fantastik, vampir mangası Hellsing için bir live-action filmi yapacağını duyurdu!
Projede aynı zamanda Brian Kavanaugh-Jones ve Fred Berger; Ranger 7 Films’den Mike Callaghan, Reuben Liber ve Soluble Fish; Productions’tan Jason Lust ile Kolstad da yer alıyor.

Eh, tabi kafalar fazla karışmadan önce gelin şu Hellsing mangasının bir konusuna bakalım… Korkak olmayın ve karanlığa bir adım atın!

Hellsing Mangasının Konusu

Bin bir çeşit kabusun karanlık sokaklarda gezdiği ve insanları avladığı doğaüstü bir dünyada Hellsing Organizasyonu, cehennemden gelen bu yaratıklarının icabına bakmak için kurulur.
Elbette bu yaratıkları yok etmek hiç de kolay değildir ama Hellsing’in gizli bir silahı vardır. Belki de canavarın tam karşılığı olan ölümsüz ordusuna karşı vampir lord Alucard savaşa hazırdır!

1997 yılında yayın hayatına giren manga 2009 yılına kadar ismini tüm Japonya’ya duyurdu. 2010 yılında sonra ise tüm Batı’da şanını yeninden uyandırdı. Mangası tüm dünyada yankılandı ve büyük bir beğeni aldı.
Hellsing, tüm Japonya’da beğeni toplayan seri 2001 yılında ise hepimizi izlediği aynı isimde animeye konu oldu.

Hellsing live-action için aslında elimizdeki tüm bilgiler bu kadar. Ama hiç merak etmeyin zamanla birlikte bu yılın sonralarına doğru bu film için yeni haberler alacağımıza eminim.
Şahsen kendi düşüncelerimi söylemek gerekirse ben böyle live-action‘lara övgü yağmuru gönderen biri değilim hatta pek de sevdiğim söylenemez. Fakat John Wick belki de hikaye anlamda öyle aman aman bir seri olmasa da aksiyon konusun da bence harika serilerden biri. Bundan dolayı da aynı şeyi bunun için de bekliyor olacağım.

(Fakat her live-action‘da olduğu gibi bunun için de fazla bir beklenti ile bakmayacağım. Ama çıktığı zaman izler miyim?.. Kim bilir 😉)

Bugünlük de bir anime haber tanıtımın sonunda geldik. Umarım öğretici ve bilgilendirici olmuştur. Bir hata yaptıysam şimdiden özür dilerim. Eğer bunu yorumlar kısmında belirtirseniz çok mutlu olurum. Bunun gibi birçok anime haberine ulaşmak için BURAYA veya kullandığım kaynağa ulaşmak için BURAYA tıklamanız yeterli. Şimdiden herkese iyi ve keyifli anime günleri dilerim!

Bir cevap yazın