Haikyuu Sezon 4 Yayın Tarihi Açıklandı. Yanlış duymadınız. Çok sevilen Shounen spor türünde anime olan Haikyuu!! ‘nun resmi web sitesi animenin ilk bölümünün 10 Ocak saat 01:25’ta(resmi olarak 11 Ocak) yani gece geç saatlerde MBS ve TBS kanallarında yayın tarihine başlayacağını açıkladı. Animenin ilk çeyreğinin Ocak-Mart ayında yayınlanacağı, ikinci çeyreğinin ise Temmuz 2020 tarihinde yayınlayacağı duyuruldu.Bir de tanıtım videosu yayınlandı.

Anime, MBS’deki Super Animeizm zaman çizelgesinde yayınlanacak. Kazuyuki Okitsu, oyuncu kadrosuna Suguru Daishō olarak katılıyor. Natsuki Hanae, Kamomedai Lisesi’nden Kōrai Hoshiumi karakterini seslendirecek ve Mamoru Miyano, Inarizaki Lisesinden Atsumu Miya karakterini seslendirecek. Honeyworks’lü CHICO, “Kessen Spirit” adlı son şarkıyı “Kararlı Savaşın Ruhu” olarak seslendirecek.

Haikyuu Sezon 4 Öncesi Bildiklerimiz

Yapım IG’nin Furudate’in voleybol mangasının ilk televizyon anime uyarlaması Nisan 2014’te gerçekleşti. Anime’nin ikinci sezonu Ekim 2015’te, üçüncü sezon ise Ekim 2016’da gösterime girdi. Crunchyroll Japonya’da ve Sentai’de yayınlanırken her üç sezonu da yayınladı. Filmworks üç mevsim de lisans aldı. Sentai Filmworks, anime’nin ilk sezonunu 2015’te DVD ve Blu-ray Disc’te yayınladı, ardından Kasım 2017’de yine İngilizce bir dublajla yayınladı. Şirket, Ocak 2018’de ikinci sezonu ev videosunda yayınladı.

Crunchyroll ayrıca Aralık ayında Haikyu!! The Movie: Talent and Sense ve Haikyu!! The Movie: Battle of Concepts compilation filmlerini yayınladı.İki filmde Eylül 2017 tarihinde vizyona girdi. Daha önce yayınlanan Gekijō-ban Haikyu!! Owari to Hajimari ve Gekijō-ban Haikyu!! Shōsha to Haisha filmleri 2015 tarihinde vizyona girmişti.

Haruichi Furudate 2011 yılında orijinal mangayı başlattı. Viz Media mangayı dijital olarak ve basılı olarak yayınlıyor. Manga şu anda son yayında. Manga ayrıca bir dizi sahne oyununa da ilham verdi.

Haikyuu!! 4. Sezon resmi web sitesine ulaşmak için Buraya ve daha fazla haber için Buraya tıklayınız.

About Tsunade

Küçüklüğümden beri ilgiyle takip ettiğim anime ve manga ile ilgili 2016 yılından beri Figurex sitesinde blog yazıları yazıyorum.

Back to list

Related Posts

Bir cevap yazın