Azur Kral – Bölüm 92 – Yetişim Partnerliği Mi?

Önceki Bölümden…

“Eeee? İçeri girip anahtarı denemeyi düşünmüyor musun?” dedi.

Deniz Parvana, şapşal bir ifade ile JJ’ye baktı. O anda aynı soruyu kendi kendine tekrar ettiğinden emin olmuştu JJ.

Kısa sürede kendini topladı ve “Haklısın. O halde tekrar giriyorum.” Dedi Deniz Parvana ve tekrar saraya yöneldi. Ancak hiç beklemediği bir şey olmuştu. Hem JJ hem de Deniz Parvana çok şaşırmışlardı.

 

** 92 – Yetişim Partnerliği Mi?

İlk denemelerinde JJ’de olduğu gibi kendisi de artık giremiyordu. Onu uzaktan gören biri havayı yumrukladığını düşünebilirdi. Çünkü orada görünmez bir duvar vardı.

“Uwaaa!!! Lanet olsun! Burası benimle resmen dalga geçiyor! Kahretsin!” diye bağırmaktan kendisi alamadı. JJ katıla katıla gülerken, Deniz Parvana sinirden küplere biniyordu.

“Tamam. Tamam. Sakin ol. Böyle olmasının bir sebebi vardır. Belki de senin için çok erkendir. Bence buradan alman gereken şeyleri aldın. Bu yüzden bu kadar sinirlenmene gerek yok.”

Deniz Parvana birkaç derin nefes alırken JJ’nin dediklerini mantıklı buldu ve sakinleşti. Sırtını geçemediği görünmez duvara dayayarak oturdu ve “Şimdi ne yapacağız? Keşfe mi çıkacağız? Bana sorarsan ben biraz sıkıldım gibi… Bu miras alanı yeteri kadar moralimi bozdu zaten.”

“Değil mi? Bence hiç fark etmez. Ben sana uyarım.”

“Emin misin?”

“Tabi ki! Sen olmasan zaten Kara Katil’in Sarayında çoktan ölmüş olurdum.”

“Orayı hiç hatırlamak istemiyorum. Bu arada… Ablan benim boyut yüzüğümde şu anda. Bedenini iyice temizledim elimdeki birkaç kıyafeti giydirdikten sonra bir buz kütlesinin içine yerleştirdim. ”

“Çok teşekkür ederim Deniz… Hakkını ödeyemem.”

“Lafı bile olmaz JJ. Takma kafana bunları. Neyse, o zaman çıkmadan önce ganimetleri paylaşalım.”

“Ah, acelesi yok. Aslında gerek bile yok.”

“Olur mu öyle şey! Paylaşacağız.”

Deniz Parvana bu miras alanından elde ettiği her şeyi ortaya dökmüştü. Eğer başka birisi o hazineleri görseydi onları elde etmek için her şeyi yapardı. Bırakın ölmeyi ruhunu şeytana satmayı bile düşünürdü.

Deniz Parvana önce adil bir şekilde tüm hazineleri paylaştırdı. Paylaştırma bittikten sonra ayrı bir noktada kendisine hiçbir faydası olmayacak tüm malzemeleri JJ’ye verdi. Onun gelişimini desteklemek istiyordu. Çünkü onu sürekli yanında istiyordu.

JJ’nin tüm itirazlarına rağmen Deniz Parvana geri adım atmadı. Miras alanından elde ettikleri içerisinde klana vermek zorunda oldukları bir pay da vardı. Bu yüzden Deniz Parvana, kendi hazinesinden verdikleri ile miras alanından elde ettiklerini karıştırmamasını sıkı sıkı tembihledi.

“O halde hadi gidelim.” Dedi Deniz Parvana ama JJ yerinden kıpırdamadı. “Ne oldu? Bir sorun mu var?” dedi.

“Hayır ama…” dedi JJ. Söylemek istediği bir şey var ama söylemek ile söylememek arasında kalmış gibiydi. Deniz Parvana’nın aklına, Kara Katil’in Sarayında, ateş ejder tanrısının JJ’ye söylediği ama kendisinin anlamadığı şeyleri söyleyeceğini düşündü. Tahminlerinde yanılmamıştı.

“Kara Katil’in Sarayında… Sen dönüşüm geçirip Kara Katil’i ve senin peşine düşen Yoshi Christie ile diğerlerini öldürdükten sonra ateş ejder tanrısı benimle konuştu. O esnada söylediklerini, sana miras alanından çıkmadan önce söylemem gerektiğini söyledi.”

Deniz Parvana dinlemeye hazır olduğunu belirtmek için direk olduğu yere oturdu ve bacaklarını çaprazladı. Kendi de zaten bu anı bekliyordu.

JJ’de yere oturdu ve anlatmaya başladı.

“Ateş Ejder Tanrısı bana, geçirdiğin bu zoraki dönüşümün, senin Kara Katil’i yenmenin imkânsız olmasından dolayı olduğunu söyledi. Senin ölmeni göze alamazmış. Bunu her başın belada olduğunda yapamazmış. Bu yüzden dikkatli olman gerektiğini, gerektiğinde arkana bakmadan kaçmanı söyledi.

Benim bir kız olduğumu hemen anlamış. Normalde ben kimsenin fark edemeyeceği bir dönüşüm iksiri içiyordum erkek gibi görünmek için. Bunu sonra anlatırım sana. Ama ateş ejder tanrısı anında gördü. Aslında bir an erkek olduğumu düşünmüş ama damarlarımda akan Altın Karga Tanrısı Kan Özü’nü hissettiği anda kadın olduğumu anlamış. Altın Karga Tanrısı kan özlerini sadece kadınlara verebilirmiş. Altın Karga Tanrısı Kanı yüksek derecede Yin Enerjisi içerdiğinden erkekler bu gücü kullanamazmış. Ejderhaların kanında ise aksine çok güçlü Yang enerjisi barındırırmış. Ejderhalar zamanında çok fazla olduğundan Yang Enerjileri çok güçlüymüş ama Altın Karga gibi varlıklar çok nadir olduklarından Yin Enerjileri çok güçlü olmasa bile inanılmaz yoğunmuş.

Benim damarlarımda akan Altın Karga Tanrısı gücü ile senin damarlarında akan Ateş Ejder Tanrısı gücü birbirlerine tam bir uyum sağlayabilecek frekansta olduğunu ve yetişim partnerleri olursak senin ateş ejder tanrısı soyunu daha da güçlendirebileceğini hatta yeni bir evrim geçirebileceğini söyledi. Bu durum benim için ise artı olarak yetişim seviyemi inanılmaz bir hızla yükselteceğini söyledi…

Ve sana söylememi istemediği bir şey söyledi…”

Deniz Parvana tam soracaktı ve sorusu boğazına çakıldı.

“Adını…”

“Ne! Adını mı söyledi?”

“Evet… Sadece kendi ailesinin bildiği adını söyledi. Eğer bir gün gerçekten zor durumda kalırsam ve içten bir şekilde adını bağırırsam, mesafe ve mekân gözetmeksizin anında yanıma gelebileceğini söyledi. Adını söylemesinin sebebi buymuş. Sana söylememesinin sebebi ise…” JJ elini ağzına götürdü. Gülmemek için kendini zor tuttuğu her halinden belliydi.

Kendisi biraz sakinleştirince devam etti.

“Sana adını söylememesinin sebebi ise hiç sormamışsın! ”

Cümlesine tamamladığı anda kendinin tutamamış ve kahkahayı basmıştı. Bu kahkaha Deniz Parvana’yı bir anda başka bir dünyaya götürmüştü. Sadece kendisi ve JJ’nin olduğu bir dünyaydı. Hayatında duyduğu en güzel ses olduğuna yemin edebilirdi.

Kendine geldiğinde ise JJ kendine hâkim olmaya çalışıyordu.

“O lanet ihtiyar başka bir şey söyledi mi peki?”

“Bu tarafı tarif ederek; bir yerde 6 tane Ejder Kristali olduğunu ve onları ne pahasına olursa olsun ele geçirmesi gerek dedi.”

“Ne işe yarıyorlarmış?”

“O ejder kristalleri büyük ihtimalle bir şeyi üretmek için toplandığını söyledi. Onları almalı ve bir süre onlara dokunmaman gerektiğini söyledi. En kötü ihtimalle o ejder kristalleri özümseyerek içindeki ateş ejder tanrısı genlerini geliştireceğini söyledi. Normal bir insan o kristallerden birisini özümserse ejder kan soyu elde edebilirmiş. Bu yüzden inanılmaz değerli birer hazineymiş. Üstelik bir tanesi Ark-Ejder’ine aitmiş. O ejder tanrılarının bir alt seviyesinde olan ve çok nadir olan bir türmüş. Güç olarak ejder tanrılarından düşük seviyede olsa da birebir kapışmalarda çoğu ejder tanrısı bir Ark-Ejder ile kapışamazlarmış.”

Deniz Parvana biraz düşünceli hale büründükten sonra söze girdi.

“Anlıyorum. İşin aslı bende Kara Katil’e karşı ne yapacağımı düşünüyordum. Bir şekilde ateş ejder tanrısının gücüne güvendiğim yalan değil. İkinci konu olarak senin damalarında Altın Karga Tanrısının kanı dolaşıyor ama o gücü neden kullanmıyorsun?”

“Kullanmıyor değilim. Kullanamıyorum. Altın Karga’ların alevleri altın renginde olur ve en yıkıcı güce sahip alevlerdir. Bir ejderhanın alevlerinden bile daha yıkıcıdır. Altın Kargaların altın alevlerini direk tanrıların kendisinden geldiği şeklinde bir efsane bile var. Ancak hiç kullanamadım.

Seninle olan düellomuzda, beni iyileştirdiğin o teknik ve ölümün kıyısına gidip gelmek bana birçok konuda aydınlanma yaşattı. Bunlardan birisi de Altın Karga’nın gücü hakkındaydı. Senin sayende Altın Karga güçlerim uyanmaya başladı. O yüzden senin takipçin oldum. Ateş Ejder Tanrısı’da bendeki bu zayıf aurayı fark etmiş olmalı.”

“Peki kaç damla kan özü aldın?”

“Benim durumumda senin gibi denebilir. Ben Altın Karga Tanrısının son miras alanındaki her şeyi aldım. Her ne kadar tamamen yok olmak üzere olsa da, Altın Karga Tanrısının iliğini, gagasını, tüylerini, pençelerini ve kalan 25 kan özü damlasını aldım. Ama acizliğimden o gücü hiç kullanamıyorum.”

“Anladım. Bu sıkıcı bir durum. Bu durum hakkında bir şeyler yapabiliriz. Bakalım. O halde gidelim mi?”

Deniz Parvana, JJ ile yetişim partnerliği hakkında hiçbir şey konuşmamıştı. Çünkü yetişim partnerliği demek bir kadın ve erkeğin ilişkiye girmesiydi. Birbirlerinin Yang ve Yin Enerjilerini alarak güçlerini arttırırlardı. Ancak bu gelişim için iki tarafta gönüllü olmalıydı. Yin ve Yang Enerjileri sonuçta bir tür enerjiydi. Kişi istemez ise bu enerjiyi paylaşmayı engelleyebilirdi.

JJ, Deniz Parvana’nın bu konuda konuşmasına hem biraz sevinmiş hem üzülmüştü. Üzülmüştü çünkü kendisinin, ona layık olmadığını düşünüyordu ki Deniz Parvana’da öyle düşünüyor olmalıydı. Sevinmişti çünkü kadınları sadece tatmin objesi olarak görmediğini anlamıştı. Her ne kadar kendini gizlemiş olsa da şu anda kadın halindeydi ve 15, 16 yaşlarında bir tanrıça gibi güzeldi. Onu arzulamayacak bir erkek bile yoktu.

Acaba Deniz Parvana, kendisini hiç arzulamış mıydı? Deniz Parvana ile öyle bir geleceği olabilir miydi?

Deniz Parvana, Helios’u çağırmıştı ve ikili Helios’a bindikten sonra, JJ içinden, “Hayır, hayır. Ne düşünüyorum ben böyle! Ben onun takipçisiyim, onun peşine takılan bir yükten başka neyim ki? Elbette benim hakkımda öyle şeyler düşünmüyordur?”

Geçirirken Deniz Parvana ise,

“Lanet olsun sana yaşlı pis ejderha! Yetişim partneri de ne oluyor? JJ benim en yakın hatta tek arkadaşım sayılır. Onunla böyle şeyleri nasıl düşünebilirim. Üstelik o kısmı anlatırken yüzüme bile bakmıyordu. Belli ki o da böyle bir şeyi istemiyor. O benim arkadaşım ve beraber miras alanına geldik başka bir şey yok.”

İki kendi içlerinde bu şekilde düşünürken Ateş Ejder Tanrısı,

“Wuahahah! Lanet veletler! Bu fitil sizi anca birkaç yıl tutar. Sonrası bam bam bam! . Wuahahah! Tüm varlıklar böyledir. Sadece boş anlarını bulup fitillerini yakacaksın.”

 

********************************************************

Yazar’ın Köşesi 🙂

Azur Kral – Bölüm 92 – Yetişim Partnerliği Mi?

Her Cuma, Cumartesi ve Pazar günleri yeni bölümler gelecek.

Yavaş yavaş ilk cildin sonuna geliyoruz. 100. Bölümde ilk cilt tamamlanmış olacak ve o zaman ek bir bölüm ile resimleri paylaşacağım. İlk cilt sona erdiğinde iki hafta bölüm gelmeyecek.

NOT: Arkadaşlar sitemizin tam ortasında yer alan Abone Ol kısmından abone olursanız her yazımızda mail alırsınız. Bu şekilde bir bölüm attığımda haberiniz olur. 😉 

Keyifli Okumalar…

Seri Sayfasına buradan ulaşabilirsiniz.

********************************************************

About Mustafa BÜKÜLMEZ

Boş zamanlarımın tümü bilgisayar karşısında geçer. Bilgisayar oyunlarından en sevdiğim oyun World Of Warcraft’tır. Daha sonra sırası ile half-life, minecraft, moba oyunları ve prince of persia serisidir ek olarak hemen her oyunu oynarım. Animelerde en genel anlamda fantastik türü anime-manga severim.

Related Posts

Bir cevap yazın