Haikyu !! To The Top Anime 2. Yarı Tarihi Açıklandı. Temmuz ayının ilk yarısı olarak ayarlanmıştı ama Covid-19 nedeniyle tarihte değişime gitmek zorunda kalındı. Shueisha’nın Haftalık Shonen Jump dergisinin bu yılki 32. sayısında Pazartesi günü Haikyu’nun ikinci yarısının ne zaman olacağı konusunda bilgi verildi.  Haikyu !! To The Top anime, Ekim ayında MBS, TBS ve BS-TBS’deki “Animeism” programlama bloğunda görücüye çıkacak.

Haikyu!! To the top

14 ila 25 bölümlerinden oluşan ikinci yarının başlangıçta bu Temmuz ayında başlaması planlandı, ancak yeni koronavirüs hastalığı (COVID-19) pandemisi nedeniyle ertelendi. Anime ilk yarısı 10 Ocak’ta yayınladı ve 13. bölüm 3 Nisan’da yayınlandı.

Prodüksiyon IG’nin Haruichi Furudate’ın voleybol mangasının ilk televizyon anime uyarlaması Nisan 2014’te başladı. Anime’nin ikinci sezonu Ekim 2015’te, üçüncü sezonu ise Ekim 2016’da başladı. Sentai Filmworks üç sezonun hepsini lisansladı. Sentai Filmworks, anime’nin ilk sezonunu 2015 yılında DVD ve Blu-ray Disc’te, ardından Kasım 2017’de tekrar İngilizce dublajla yayınladı. Şirket, ikinci sezonu Ocak 2018’de ev videosunda yayınladı.

Haruichi Furudate orijinal mangayı 2011 yılında başlattı ve 20 Temmuz’da sona erdirecek. Viz Media mangayı dijital ve basılı olarak yayınlıyor.

Daha fazla haber için Buraya ve Haikyu !! To The Top resmi web sitesine ulaşmak için Buraya tıklayınız.

About Tsunade

Küçüklüğümden beri ilgiyle takip ettiğim anime ve manga ile ilgili 2016 yılından beri Figurex sitesinde blog yazıları yazıyorum.

Back to list

Related Posts

Bir cevap yazın