Aral, Guitar Hero Live ile rock yıldızı olma yolundaki hayallerinizi tekrar ateşleyecek bir yepyeni sene kampanyası ile sahneye çıkıyor. Aral-Activision işbirliğiyle 24 Aralık-4 Ocak tarihleri arasında tertip edecek olan kampanya, serinin son oyunu olan Guitar Hero Live‘ı severleriyle buluşturmayı hedefliyor.

2846527-7239_0213_ghlive+stage2

Kampanya alanında çekici bir ücretle tüketicisinin beğenisine getirilen Guitar Hero Live, bütün platformlardaki kullanıcılarının yüzünü güldürecek. Bu şovun bir yıldızı da siz olabilirsiniz ve dilediğiniz mekanda dilediğiniz kişilere konser verebilirsiniz. Bu tecrübeyi evinizde yaşamanıaı imkanı sunan Guitar Hero Live, yarattığı atmosferle sizlere milyonların önünde konser veriyormuş duygusu verecek. Aralgame ve bütün prestijli mağazaların raflarını indirimli fiyatıyla süsleyecek Guitar Hero Live, türün severlerine yılbaşında da çeşitli bir tecrübe yaşatacak gibi görünüyor.

Yakın tarihte duyurulmuş olan Rival Challenges özelliğiyle Guitar Hero Live tutkunlarına çeşitli dünyaların kapılarını açacak. Bu yepyeni özellik yardımıyla oyuncular, aynı yeteneklerdeki rakipleriyle 1’e 1 kapışabilecekler. GHTV’de ayrıca şarkıları ‘favoriye’ ekleme ve çalma haklarını bitirenler için yepyeni gündelik jeton hediye gibi yepyeni özellikler de bulunuyor.

Back to list

Related Posts

Bir cevap yazın