Oyun Haberleri

Fortnite Depremler Tarafından Parçalanıyor

deprem1

Şu anda Fortnite sezon 7‘de son günlerdeyiz.

Tipik EPIC modasında, yeni sezonun bir patlama ile çıkmasını bekliyoruz-şüphesiz, 8.sezonun başlangıcına yaklaştıkça bir şeyleri değiştiren büyük bir deprem harita çapında olay olacak.

Bununla birlikte şu an, oyuncular oyundaki titremeleri fark etmeye başladılar, depremler oyun içi Haritayı düzenli aralıklarla sallıyor gibi görünüyor. Bu, sonraki sezonda ne olacağına dair ipucu mu? Bu, önümüzdeki birkaç hafta içinde Dünya’nın kendisini ayaklarımızın altında parçalara ayırdığı için büyük bir değişiklik göreceğimiz anlamına mı geliyor?

Depremler Fortnite genelinde büyük çatlaklar yaratıyor, yeni bir felaketin habercisi. Sürekli olarak ekstra boyutlu istilacılar, büyülü hükümdarlar ve doğal afetler tarafından saldırıya uğruyor.

Kuş bakışı ekran görüntüleri ne kadar büyük olduklarını gösteriyor, ancak kaynakları henüz ortaya çıkmadı. Ejderhalar mı? Volkanlar mı? Moleman? Hasarın büyüklüğü bilinmiyor. Bu yüzden 7. sezonun son gününe kadar gerçekleşen depremleri takip etmeliyiz. Önümüzdeki birkaç hafta içinde daha fazla çatlak görünmesini bekleyin. Fortnite 8.sezon, 28 Şubat’ta başlayacak ve muhtemelen bazı cevaplar sağlayacaktır. Depremlere dair ekran görüntülerine bir göz atın.

Gelişmeleri kaçırmamak için bizi takip etmeyi unutmayın.

 

Related Posts

One thought on “Fortnite Depremler Tarafından Parçalanıyor

  1. Mustafa Bükülmez dedi ki:

    Çok enteresan bir ayrıntı. Haritayı mı küçültecekler acaba?
    Eline sağlık ^^

Bir cevap yazın