Anime Haber

Fire Force Animesi İçin Tanıtım Videosu Yayınlandı

maxresdefault

Fire Force Animesi İçin Tanıtım Videosu Yayınlandı.Atsushi Ohkubo’nun Fire Force mangası (En En no Shōbōtai) anime adaptasyonu için  resmi web sitesi Salı günü yeni bir tanıtım videosu yayınlamaya başladı. Video, Bayan Green Apple’ın anime açılış şarkısı “Inferno” yu içeriyor ayrıca Shinra Company 8’in savaşlar sırasında ve günlük yaşamda eylemde olduğunu gösteriyor.

Anime, MBS, TBS ve diğer kanallardaki “Süper Animeism” programlama bloğundaki ilk başlık olarak 5 Temmuz’da 25:25’te (etkin olarak 6:25: 6’da 6 Temmuz’da) prömiyer yapacak.

Fire Force Konusu

Kodansha Comics, mangayı İngilizce olarak yayınlıyor ve hikayeyi şöyle açıklıyor :

Terör Tokyo’nun metropolünün saat mekanizmasını felç etti! Şeytanlar tarafından ele geçirilen insanlar alev almaya başladılar ve özel bir itfaiye ekibinin kurulmasına yol açtılar: İtfaiye, kendiliğinden tutuşabilecek her yerde kendiliğinden yanma ile mücadele etmek için bir an önce harekete geçmeye hazır. Takım çok benzersiz bir eleman almak üzere: Roket hızında koşmak için eşsiz bir güce sahip olan ve ünlü “şeytanın ayak izlerini” geride bırakan (ve işlemdeki ayakkabılarını yok eden) Shinra. İtfaiye bu garip fenomenin kaynağını keşfedebilir ve durdurabilir mi? Yoksa şehir önce küllere mi dönecek?

Yuki Yase (Mekaku City Actors, Hidamari Kroki × Petek), David Production’da (JoJo En Bizarre Adventure, Work at Cells!)  animeyi yönetiyor. Yamato Haishima, dizi senaryolarından sorumlu ve Hideyuki Morioka (Kizumonogatari, Sayonara, Zetsubou-Sensei) karakterleri tasarlıyor.

Funimation bu yılki televizyon animesini FunimationNow yayın hizmetinde yayınlayacak ve aynı zamanda İngilizce dublajılı olarak yayına sunacak.

Ohkubo (Soul Eater), diziyi Eylül 2015’te Kodansha’nın Weekly Shōnen Dergisi’nde başlattı. Kodansha, manganın 16. cildini 17 Nisan’da yayımladı. Kodansha Comics, 15. cildi İngilizce olarak 30 Nisan’da gönderdi.

Serinin resmi web sitesine ulaşmak için Buraya ve daha fazla haber için Buraya tıklayınız.

About Tsunade

Küçüklüğümden beri ilgiyle takip ettiğim anime ve manga ile ilgili 2016 yılından beri Figurex sitesinde blog yazıları yazıyorum.

Related Posts

One thought on “Fire Force Animesi İçin Tanıtım Videosu Yayınlandı

  1. Mustafa BÜKÜLMEZ dedi ki:

    güzel gibi görünüyor ama bana hitap etmiyor 😀 😀
    Güzel bir tanıtım olmuş. Elinize sağlık.

Bir cevap yazın