#Bunu 15 numaralı ile değiştirdim. Deniyorum

Fairy Tail : Dragon Cry !!

Fairy Tail için bir anime filmi projesi olduğu daha önceki günlerde duyurulmuştu. Film ile ilgili detaylar yavaş yavaş gelmeye başladı. Kast, yayın tarihi, poster gibi detaylara yer veren Weekly Shounen Magazin şu bilgilere yer verildi.

Çarşamba günü yayınlanan habere göre film Japonya‘da 6 Mayıs tarihinde vizyona girecek. Mangaka Mashima‘nın film için 193 sayfa manga çizdiği açıklanan haberde posteri de bizzat mangakanın kendisinin çizdiği belirtildi.

Filmde yer alacak karakter kadrosu :

 • Tetsuya Kakihara – Natsu Dragneel
 • Aya Hirano – Lucy Heartfilia
 • Rie Kugimiya – Happy
 • Yūichi Nakamura – Gray Fullbuster
 • Sayaka Ohara – Erza Scarlet
 • Satomi Satou – Wendy
 • Yui Horie – Carla/Charle

Fil için çizilen 3 orjinal karakter ise :

 • Sonia, güzel bir genç bayan
 • Zash, şeytani ve güçlü bir adam
 • Animus, Kral benzeri giysileri olan adam.

Filmin yönetmenliğini Tatsuma Minamikawa üstlenirken,  Shoji Yonemura senaryo sorumluluğunda.

Kaynak

NE DÜŞÜNÜYORSUN?

4 Comments

Leave a Reply
 1. Bilgiler için çok teşekkürler, ben ve benim gibi animetik haberleri takip etmek isteyen zaman ve kaynak bulamayan insanlar için tüm bu teşekkürlerim. Tek ve yeterli bir kaynak olarak sizi tercih etmekteyim umarım başka arkadaşlarda fark edebilirler her ne kadar ben de yeni fark etmiş olsamda bu ümidim olmayacağı anlamına gelmiyor 🙂 sevgiyle..

 2. Bilgiler için çok teşekkürler, ben ve benim gibi animetik haberleri takip etmek isteyen zaman ve kaynak bulamayan insanlar için tüm bu teşekkürlerim. Tek ve yeterli bir kaynak olarak sizi tercih etmekteyim umarım başka arkadaşlarda fark edebilirler her ne kadar ben de yeni fark etmiş olsamda bu ümidim olmayacağı anlamına gelmiyor 🙂 sevgiyle..

 3. Bilgiler için çok teşekkürler, ben ve benim gibi animetik haberleri takip etmek isteyen zaman ve kaynak bulamayan insanlar için tüm bu teşekkürlerim. Tek ve yeterli bir kaynak olarak sizi tercih etmekteyim umarım başka arkadaşlarda fark edebilirler her ne kadar ben de yeni fark etmiş olsamda bu ümidim olmayacağı anlamına gelmiyor 🙂 sevgiyle..

 4. Bilgiler için çok teşekkürler, ben ve benim gibi animetik haberleri takip etmek isteyen zaman ve kaynak bulamayan insanlar için tüm bu teşekkürlerim. Tek ve yeterli bir kaynak olarak sizi tercih etmekteyim umarım başka arkadaşlarda fark edebilirler her ne kadar ben de yeni fark etmiş olsamda bu ümidim olmayacağı anlamına gelmiyor 🙂 sevgiyle..

Bir cevap yazın

Loading…

Oyun Tanıtımı # HAND OF FATE : WILDCARDS

Tales of Zestiria The X İnceleme!!