Öncelikle selamlar, animesinin sonuna bayılan ve bir o kadar da bittiği için üzülen anime aşıkları sizlerde hoş geldiniz! Birkaç günlük bir boşluktan sonra yine beraberiz. Bu kısa yazısız günlerimi çok iyi geçirdim ve gelecek yazılarım için bazı değişikler yapmaya karar verdim…

Bugün sizlere bazılarınızın ilgisini çekmesini umduğum bir anime ile buluşturuyorum. Lafı daha fazla uzatmadan Ocak ayınızı keyifli hala getirecek EX-ARM animesine bir selam verin!

- ex-arm animesi, ocak 2021'de bizlerle olacak! - figurex anime haber
Bu haber ilk olarak Shuesiha’nın Weekly Shonen Jump dergisinin bu yılkı 39. sayısında Shinya Komi tarafında ortaya konulmuş olan EX-ARM, HiRock’un yardımları ile Ocak 2021’de çıkışını yapacak!

EX-ARM, aslında Temmuz 2020 de çıkması planlanıyordu. Ama tabi diğer yeni çıkacak animeler gibi bu da COVID-19 salgını yüzünden animenin çıkış tarihi ertelenmek zorunda kaldı.

Novel - ex-arm animesi, ocak 2021'de bizlerle olacak! - figurex anime haber

Peki bu anime bizlere neler anlatacak?

Aynı isminde mangasından esinlenmiş olan EX-ARM, bizlere bir suç hikayesi olan lise öğrencisi Akira Natsume’yi konu alacak. Yaşadığı bir trafik kazası sonucu beyni dışındaki her şeyini kaybeden Akira, yüksek teknolojinin sokaklarda kol gezdiği bir yerde bütün bir vücudu bir silah haline getirirler.
Hala bir yanı insan olan Akira, kaybettiği anıları ve vucüdunu geri kazanmak için polisin EX-ARM karşı önlem ekibine katılır…

Peki bu hikayesi ile bizlere “Ghost in the Shell” animesini hatırlatan animede yer alacak, karakterlere ses verecek bazı başarılı ses sanatçılarından bahsedelim.

İlk olarak Saitou, Souma(kendisini akame ga kill animesinden Tatsumi olarak hatırlıyoruz.) sanatçımız burada ise Akira Natsume adlı karaktere hayat verecek. Onun arkasından gelen Mikako Komatsu(kendisini en iyi Dr. Stone’dan Senkuu olarak hatırlarız sanırım.) burada ise Minami Uezono adlı karaktere hayat verirken Akari Kitou( kendisi Blend S’den Hinata, Kaho) buradaysa  Arma olarak bizlere görünecek.

Bugünlük anime haber tanıtımın sonunda geldik. Umarım öğretici ve bilgilendirici olmuştur. Bir hata yaptıysam şimdiden özür dilerim. Eğer bunu yorumlar kısmında belirtirseniz çok mutlu olurum. Bunun gibi birçok anime haberine ulaşmak için Buraya veya kullandığım kaynağa ulaşmak için Buraya tıklamanız yeterli. Şimdiden herkese iyi ve keyifli anime günleri dilerim!

Back to list

Related Posts

Bir cevap yazın