Anime Haber

Kamitachi ni Hirowareta Otoko Tanıtım Videosu Yayınlandı

portada kami tachi 5

Kamitachi ni Hirowareta Otoko Tanıtım Videosu Yayınlandı. Funimation Cuma günü yaptığı açıklamada, yazar Roy ve illüstratör Ririnra’nın By the Grace of the Gods (Kami-tachi ni Hirowareta Otoko) adlı light novel serisini 4 Ekim saat 11: 00’de yayınlamaya başlayacağını açıkladı. Şirket, ikinci tanıtım videosunu İngilizce alt yazılı olarak yayınlamaya başladı. Tanıtım videosu ilk olarak Salı günü Japonca olarak gösterildi.

Anime 4 Ekim’de saat 23: 30’da Tokyo TV’de gösterime girecek ve aynı anda Japonya’da Amazon Prime Video ve Abema’da yayınlanmaya başlayacak. Dizi daha sonra 6 Ekim’de BS Fuji’de ve 7 Ekim’de J: TV’de yayınlanacak. . Funimation, 3 Temmuz’da FunimationCon sanal etkinliğinde anime ilk bölümünün prömiyerini yaptı.

Anime’nin ana seslendirme sanatçısı Azusa Tadokoro, açılış tema şarkısı “Yasashii Sekai” (Kind World) ‘i seslendirirken, anime şarkılarının cover versiyonlarını yayınlamasıyla tanınan popüler bir YouTuber olan MindaRyn, “Blue Rose’un bildiği” son tema şarkısını seslendiriyor.

Kamitachi ni Hirowareta Otoko Konusu

Kamitachi ni Hirowareta

J-Novel Club, romanları dijital olarak İngilizce olarak yayınlıyor ve hikayeyi şöyle anlatıyor:

Tanrıların koruması altında başka bir dünyada rahat bir yaşam başlıyor!
Bir gün, orta yaşlı Japon iş adamı Ryoma Takebayashi’nin hayatı aniden ve hayal kırıklığı yaratan bir sona gelir. Ryoma’nın hiçbir zaman kutsanmış bir hayatı olmamıştır. Ancak ölümünden sonra, üç büyük tanrı onun işbirliği için arar ve onu başka bir dünyada kılıçlar ve sihirle reenkarne eder!
Tanrılar tarafından son derece samimi ve ilahi bir şekilde karşılanan Ryoma, şimdilik ormanda kendi başına rahatça yaşamaya karar verir. Büyü ve avlanma konusunda gayretle çalışan Ryoma’nın en büyük tutkusu evcilleştirilmiş slime araştırmak mı ?! Çeşitli slime eğiten (bazıları yeni keşfedilen) perde, başka bir dünyadaki nazik insanlarla ikinci bir hayatı kutlayan bu kolay yaşam fantezisinde yükseliyor!

Roy, 2014 yılında “Shōsetsuka ni Narō” (Let’s Become Romanists) web sitesinde hikayeyi serileştirmeye başladı ve ardından hikayeyi bitirip 2015 yılında hikayenin yeni bir versiyonunu yayınladı. Yeni serileştirme devam ediyor.

Ranran, Square Enix’in Manga Up! Filmindeki romanların manga uyarlamasını başlattı! uygulaması Kasım 2017’de. Square Enix Manga & Books mangayı lisansladı ve ilk cildi bu Kasım’da yayınlayacak.

Daha fazla haber için Buraya ve resmi bilgi için tıklayınız.

 

About Tsunade

Küçüklüğümden beri ilgiyle takip ettiğim anime ve manga ile ilgili 2016 yılından beri Figurex sitesinde blog yazıları yazıyorum.

Bir cevap yazın