Oyun Haberleri

ePremier Lig Turnuvası Ocak 2019’da Başlıyor

ePremier Lig Turnuvası

ePremier Lig Turnuvası Ocak 2019’da Başlıyor, Birleşik Krallık’ta FIFA 19 oyuncuları, Ocak ayında başlayacak olan ePremier Lig turnuvasında zorlu bir şampiyonluk mücadelesi verecekler.

ePremier Lig Turnuvası

ePremier Lig Turnuvası Ocak 2019’da Başlıyor

FIFA 19 oyuncuları, Birleşik Krallık’ta 2019 yılı Ocak ayında düzenlenecek olan Lig’de FIFA hünerlerini gösterecekler ve bir Lig kulübünü temsil edecekler. Kazanan klüp, 2018/2019 ePL şampiyonu unvanını alacaklar.

ePL rekabetçi turnuvası 2019 yılı Ocak ayında başlayak. 16 yaşından küçük olan oyuncuların katılamayacağı bu turnuvada toplamda 3 ay süren bir şampiyonluk mücadelesi verecekler. toplamda 3 aşamadan oluşan bu turnuvada online sıralama ve canlı ePL finaline de yer verilecek. Online sıralamalarda kayıtlı olan oyuncular yapacakları maçlar sonunda Xbox One ‘dan 16, PlayStation’dan 16 olmak üzeren toplamda 32 kişi toplanacak ve klüp maçları başlayacak

ePremier Lig Turnuvası

ePL Turnuvası Önemli Tarihleri

  • 3 Aralık 2018 – Kayıtların başlaması
  • Ocak 2019 – Çevrimiçi sıralama
  • Şubat-Mart 2019 – Kulüp maçları
  • 28-29 Mart 2019 – ePL Finali

 

20 Premier Lig kulübü canlı maçlara katılacaklar ve PlayStation 4 ve Xbox One platformlarından sadece birer kişi finale kalacaklar. 28-29 Mart tarihlerinde Londra’da düzenlenecek ePL finali, Skys Sports ve Premier Lig’in canlı yayın yapılan tüm ortamlarda yayınlanacak.

 


ePremier Lig Turnuvası Ocak 2019’da Başlıyor haberimizde bu kadar dostlar

Daha çok oyun haberleri ve anime haberleri için bağlantılara tıklayabilirsiniz.

Takipte Kalın. 😉

About Mustafa BÜKÜLMEZ

Boş zamanlarımın tümü bilgisayar karşısında geçer. Bilgisayar oyunlarından en sevdiğim oyun World Of Warcraft’tır. Daha sonra sırası ile half-life, minecraft, moba oyunları ve prince of persia serisidir ek olarak hemen her oyunu oynarım. Animelerde en genel anlamda fantastik türü anime-manga severim.

Bir cevap yazın