Oyun Haberleri

Dropzone Kapalı Beta’ya ilk ESL turnuvasıyla başlıyor

Dropzone Kapalı Beta’ya ilk ESL turnuvasıyla başlıyor

Gameforge, Sparkypants Studios ve ESL, Kapalı Beta’nın başlangıcına Dropzone’nin ilk turnuvasını düzenliyor

22.07.2016, Karlsruhe – Gameforge ve geliştirici Sparkypants Studios seçilmiş oyunculara şu andan itibaren Dropzone’nin Kapalı Beta’sına erişim hakkı sunuyor. Bu gerçek zamanlı strateji oyununda oyuncular bireysel olarak teçhizatlandırılmış olan 3 rigden oluşan bir ekibin kontrolünü elinde tutar. Dropzone adrenalin yüklü teke tek mücadeleleriyle bugüne dek bir RTS’deki en yoğun 15 dakikayı sunar. Ayrıca ESL’nin en iyi oyuncuları Köln stüdyolarında gerçekleşecek turnuvada marifetlerini sergileyecek.

23.07.2016 tarihinde saat 12:00 CET itibariyle Twitch’te gerçekleşecek olan ilk Dropzone turnuvası bağlantısı: www.twitch.tv/esl

İlgilenen kullanıcılar kaydolabilir ve Kapalı Beta’ya katılma şansını elde edebilir: www.playdropzone.com

Dropzone’nin en yeni oyun tanıtımı hazır

Twitch’te 15 dakikalık şöhret

Dropzone rekabeti yüksek bir oyun. Teke tek mücadeleler, aynı anda birden fazla birim üzerindeki kontrol ve bireysel ayarlama imkanları, pilotların seviye yükselmesi ve taktiksel aksiyon şeklindeki çok yönlü stratejilerin kullanımı gibi tipik RTS mekaniklerini bir araya getirir. Oyunun düellocu karakterini vurgulamak için Gameforge, Sparkypants ve ESL 23.07.2016 Cumartesi günü 12:00 CET itibariyle dünya çapında ilk Dropzone turnuvasını düzenliyor. Tüm stream izleyicileri burada Beta anahtarlarını ele geçirme şansı elde ediyor. Turnuvaya RTS uzmanları, tanınmış MOBA oyuncuları ve ESL streamcileri katılacak.

Related Posts

Bir cevap yazın