Dorohedoro Mangası için anime yapılacağı duyurusu geçtiğimiz günlerde geldi. Q Hayashida’nın macera fantezisi manga Dorohedoro’nun 23’üncü ve son derlenmiş cildi için bir duyuru Pazartesi günü yayınlandı. Manga serisinin bir TV animasyonu alacağı açıklandı.

71zuio8wmpl - dorohedoro mangası anime oluyor - figurex anime haber

Dorohedoro, ilk olarak, seri hale getirilmemesine rağmen, 2015 yılında HiBaNa’ya aktarılmadan önce, 2000 yılında Ikki dergisinde serileştirmeye başladı. HiBaNa geçtiğimiz Ağustos ayında yayınlamayı durduran ve derginin Ekim sayısında 12 Eylül’de sona erdiğinde manga daha sonra Gessan’a geçti. 12 Kasım’da Shogakukan 23. ve son hacimlerini ve özel bir “Dorohedoro All Star Mekan Kanzenban” sesini yayınladı.

VIZ Media, Manga’yı 2009 yılında, Ikki dergisinin eski online İngilizce versiyonu olan SigIkki web sitesinde yayınlamaya başladı. Fiziksel hacimler, distribütörün VIZ İmza baskısı altında 2010 yılından beri yayımlanmış olup, bu yıl 15 Mayıs’ta yayımlanan 22 ciltlik bir hacme sahiptir.

İlan videosu :

Dorohedoro Konusu

Delik – zayıf ve ölümün kuvvetli avının sıradan bir olay olduğu karanlık, yıpranmış ve düzensiz bir bölge – bunların hepsi kendisine verilen isme yakışır. Yasa ve ahlaktan ayrılmış bir alem, onu yöneten sihir kullanıcılara bir test alanıdır. Toplumlarının en yüksek basamaklarını işgal eden bir ırk olarak, sihir kullanıcıları Deliğin sakinlerini böceklerden daha fazla düşünmezler. Öldürülen, parçalanmış ve ikinci bir düşünce olmadan yapılan deneyler, güçsüz Delik sakinleri günlük olarak Hole hastanesinin salonları çöp.

Çöp sahiplerine ve onlardan serbestçe ulaşabilme olanağına sahip olmaları ve otoritelerine karşı çok az meydan okumaları ile, sihir kullanıcıları çoğu için bir kenara – çoğu için bir o kadar da uygunsuz görünmektedir. Kaiman, insandan daha sürüngen, böyle bir bireydir. Onları sadece güvenilir bir çift süngülü ve sihire karşı bağışıklığı ile cevapsız bir arayışla avlar. Görünüşüne lanetlenmiş ve kabuslar tarafından işkence edilen sihirli kullanıcılar, hayatını normale döndürmenin tek ipucudur. Onun en büyük engeli olan midesi, Hungry Bug restoranını işleten kadın arkadaşı Nikaidou onun en büyük müttefiki.

Cehennem tasarımının cesur bir dünyasında yer alan Dorohedoro, ölüm ve katliam ile komedi ve açık yürekliliğin sağlıklı bir karışımını yönetir. Hole sakinlerinin hayatlarını takip ederken bol miktarda bükülme ve dönüşler yaparak, çekingen olmayan ya da kolayca rahatsız edilmek için ortaya çıkarılan eşsiz köken ve kasvetli görünüm dünyasını örter.

Haber kaynağı için Buraya ve daha fazla haber için Buraya tıklayınız.

 

About Tsunade

Küçüklüğümden beri ilgiyle takip ettiğim anime ve manga ile ilgili 2016 yılından beri Figurex sitesinde blog yazıları yazıyorum.

Back to list

Related Posts

Bir cevap yazın