Anime Haber

Date A Live 3. Sezon Yeni Karakter ile Geliyor

2db7269b2be61a3b817ff8ad17f215b11521482150 full 6

Date A Live 3. Sezon Yeni Karakter ile Geliyor! Doğru duydunuz. 3. sezonu gelecek olan Date A Live animesi yeni sezon için bize yeni bir karakter sunuyor. Fantasia Bunko Dai Kanshasai 2018 etkinliğinde Date A Live animesinin üçüncü sezonunun geleceğini duyurdu.

Koushi Tachibana’nın aynı isimli Light Novel serisinden uyarlanan animenin üçüncü sezonunun prömiyeri 2019 Ocak ayında yapılacak ve Docome Anime Store’da yayınlanacak.

Anime hakkında henüz video yayınlanmadı lakin bir görsel yayınlandı. Opening ve Ending’i de kimin söyleyeceği belirtildi. Yeni karakterin seiyuusu’da izleyicilere sunuldu.

Ayumi Mano yeni karakter Yedinci Ruh olan Natsumi’yi canlandıracak. Oldukça güzel bir karakter bence. Sizce?

Opening’i güzel ARMS grubu söyleyecek.

Ending’i Yamazaki Eri söyleyecek.

3. sezonu da ilk iki sezon gibi gene Keitaro Motonaga yönetecek. Animasyon ile de gene JC Staff ilgilenecek. Hideki Shirane senarist olarak geri dönüyor ve Koji Watanabe de karakterleri tasarlıyor.

 

Koushi Tachibana’nın Mart 2011’de yayınlamaya başladığı Light Novel serisi Date A Live Fantasia Bunko ile Ağustosta 19. cildini yayınladı.

Animenin 2015 yılında Gekijoban Date A Live: Mayuri Judgement adlı filmi de bulunmaktadır.

Yazının sonun şöyle güzel bir amv bırakayım.

 

About Aybike Keleş

İstanbul Aydın Üniversitesi Çizgi Film ve Animasyon öğrencisiyim. Anime izlemeyi ve kitap okumayı çok severim. Nightrose adlı adminim. Nickname'mim Cardfight Vanguard'daki bir karakterden geliyor. Oldukça güzel bir animedir tavsiye ederim.

Related Posts

Bir cevap yazın