Anime Karakterleri En’ler, devasa bir liste ile karşınızdayız. Bu listemizde anime karakterlerinin En’lerini sizlerle paylaşacağız. En yakışıklı anime karakterlerien güçlü anime karakterlerien tehlikeli anime karakterleri gibi bir çok konuda üçer karakter sizlerle… Umarım yazımı beğenirsiniz dostlar.

Anime Karakterleri En’ler


En güçlü Anime Karakterleri

Bu liste size tanıdık gelebilir. Daha doğrusu çok tahmin edilebilir olacaktır. O zaman anime dünyasındaki en güçlü karakterleri görelim.

3) Fullmetal Alchemist Brotherhood: Father – Van Hohenheim

Van Hohenheim, dünyadaki en eski ve en güçlü simyacıdır. Edward Elric ve Alphonse Elric’in babasıdır. En tehlikeli anime karakterleri arasına da alabiliriz.
En tehlikeli anime karakterleri

2) Dragon Ball: Goku

Goku, bir erkek Saiyan ve Dragon Ball serisinin ana kahramanıdır. Goku, insanlarını yok etme amacı ile doğar doğmaz dünyaya gönderilen bir Saiyan’dır. Ancak, bir kaza yüzünden hafızasını değiştirerek, Dünya’nın en büyük savunucusu olmuştur.

En yakışıklı anime karakterleri

1) One Punch Man: Saitama

Saitama, serinin baş kahramanıdır ve dizide var olan en güçlü varlıktır. Saitama, kendinden empoze varoluşsal bir krizle karşı karşıyadır, çünkü kendisi ile kapışabilecek bir tane dahi rakip yoktur. Her düşmanı tek bir yumrukta ölmektedir.

En güçlü anime karakterleri

Listenin Devamı İçin Tıklayabilirsiniz.


En İlginç Güçlere Sahip Kadın Karakterler

3) Needless: Kuchinashi

Koluna taktığı bir cihaz sayesinde bedeninden ürettiği bir parfümü kullanarak, parfümü içine çekenleri istediği gibi kontrol altına alabilir…

Simeon Katil Kızlar Kadrosu’nun bir üyesi. Fragmanı ‘Koku’ olan sessiz bir kız, o kokuyu teneffüs ettikten sonra vücudun beynini ve sinir sistemini kontrol edebilir. Onun kokusu, Hormonları’na dayanan vücudundan gelir. Sol kolunda büyük bir Mekanik Türbin fanı kullanıyor.

Anime karakterleri kadın

 

2) Needless: Aruka Schild

Ateş Tanrısının Nefesi adlı yeteneğe yani Agni Schiwatas sahiptir. Aslında bu yetenek alev üretmenin aksine bir ısı yeteneğidir. Dokundu yeri anında ısıtarak eritebilir.

Aruka Schild, Cruz Schild’in ablası ve Simeon’un Kara Nokta üzerindeki zalim kuralına karşı çıkan Direniş’in bir üyesidir. Ancak gerçekte, Simeon’un direniş üyelerinin çalınan mikroçipleri geri almak için gizli bir ajanıdır. Başlangıçta zayıf bir ateş tipi olarak gösteriliyor Tek bir Ahit’i kendi başına yenemeyen, ama aslında Arclight’ın kendisi altındaki en güçlü 4 general olan Adam Arclight’ın Shintenou üyesiydi.

En tehlikeli anime karakterleri

 

1) Bungou Stray Dogs: Yosano Akiko

Ölümsüzlük yetenğine sahip bir doktordur. Ne kadar çok yarası olursa o oranda hızlı iyileşebilir. Doktorların aksine bayağı bir şiddet yanlısıdır. Yani bir Psikopat anime karakteridir.

Akiko Yosano, Silahlı Dedektif Firmasının bir üyesidir. Onun yeteneği nadir bir şifa yeteneği, Ölümsüzlüktür.

Bilinmeyen anime karakterleri

Listenin Devamı İçin Tıklayabilirsiniz.


En Güçlü Kadın Anime Karakterleri

3) One Piece: Boa Hancock

Korsan İmparatoriçesi olan Boa Hancock, Mera Mera No Mi yani Aşk Şeytan meyvesini yemiş olan bir tanınmış korsandır. Gücü, onu gören kadın erkek herkesin ona karşı bir şehvet duymasını sağlar. Meyve yetenekleri ile bu şehvet duyanları taşa çevirebilir. Tüm yetenekleri taşa çevirme tabanlıdır. En tehlikeli kadın anime karakteri olarak da görebilirsiniz. <3 <3

Anime karakterleri isimleri kadın

 

2) Bleach: Yoruichi Shihōin

Yoruichi Shihōin, Gotei 13’ün 2. Bölümü’nün ve Onmitsukidō eski kaptanıdır. Her iki pozisyonda da görevini terk ederek, İnsan Dünyasında Urahara Mağazasının sahibi olan Kisuke Urahara ve Tessai Tsukabishi ile çalışıyor.

Anime karakterleri kadın

 

1) Fate Stay Night: Saber  

Güçlerinin farkında olmayan Shirou Emiya tarafından, kutsal kase savaşı için tesadüfi olarak çağırılmıştır. Saber, en güçlü hizmetkar sınıfı olarak bilinir.

Saber, Kader / Sıfır’ın ana karakterlerinden biri ve Kader / konaklama gecesinin üç ana kahramanı biridir. Dördüncü Kutsal Kase Savaşı’nda Kiritsugu Emiya’nın Saber-sınıfı Hizmetkarı ve Beşinci Kutsal Kase Savaşı’nda Shirou Emiya’dır.

O, Kader / Labirent Kutsal Kase Savaşında Norma Goodfellow’un (Manaka Sajyou’nun elinde bulunan) hizmetkarıdır.

Kader / Büyük Düzen’in Büyük Emir çatışması olan Ritsuka Fujimaru’nun hizmetkârlarından biridir.

Anime karakterleri isimleri kadın

Listenin Devamı İçin Tıklayabilirsiniz.


 

Ölümüyle Bizi Derinden Etkileyen Karakterler

3) Naruto: Jiraiya

Jiraiya, Büyük ninja savaşı sonrasında, Tsunade ve Orochimaru ile üç büyük esanevi bilge olarak anılmaya başlanmışlardır. Çocukluklarından bu savaşa kadar beraber olmuşlardır. Efsanevi Bilge olan bir ninja olarak, Naruto’nun ustası ve ona ismini veren kişidir. Aynı zamanda Naruto’nun babasının da ustası olan Jiraya, pain ile olan savaşında ölümü gözlerimizin dolmasına yetiyor ve boğazlarımızda hala bir düğüm olarak duruyor.

En yakışıklı anime karakterleri

 

2) Tengen Toppa Gurren Lagan: Kamina 

Kamina’nın ölümü de bizleri derinden etkileyen bir ölüm olarak hala hatıralarımızda.

Kamina, Jengha Köyü’nden, Gurren Takımının kurucusu ve ilk lideri ve Tengen Toppa Gurren Lagann’da olan genç bir adamdı.

En güçlü anime karakterleri

 

3) One Piece: Portgas D. Ace

Ace, Luffy ve Sabo’nun manevi kardeşidir. Çocukluklarından beri sürekli beraber olduklarından gerçek kardeşlerden bir farkları yoktur. Karasakalın, tayfasından biri öldürüp onun şeytan meyvesini çaldıktan sonra kaçması yüzünden Ace’de onun peşine düşmüştür. En sonunda Karasakal tarafından yakalanmış ve denizcilere teslim edilmiştir. İdam edileceği haberi yayılınca Beyaz Sakal Korsanları ile Denizciler arasında en büyükler savaşı başlamıştır. Tayfasından ayrılan Luffy, İmpel Down’a girip idamdan kurtarmaya çalışmıştır. Savaşın içinde Ace kurtulmuşken, Luffy’i korumak için Luffy ve Akainu’nun arasına geçip, Akainu tarafından öldürülmüştür.

En tehlikeli anime karakterleri

Listenin Devamı için Tıklayabilirsiniz.


 

En Zeki Anime Karakterleri

3) Death Note: Yagami Light

Light Yagami, Death Note serisinin ana kahramanıdır. Death Note’u bulduktan sonra, suçluları dünyadan yok etmek için kullanmaya karar verir. Onun işlediği cinayetleri nihayetinde Japonya halkı tarafından “Kira” nın eseri olarak etiketlenir.

Bilinmeyen anime karakterleri

 

2) Ansatsu Kyoushitsu: Koro Sensei

Korosensei, Kunugigaoka Ortaokulunun Sınıf 3-E’ sinin ana öğretmeni ve Suikast Sınıfının ana karakteri ve ana anti-kahramanıdır. Kalıcı hilal ayının yaratılmasından sorumlu olduğunu iddia etti ve bir yıl boyunca Sınıf 3-E’yi öğrettikten sonra dünyayı yok etmeyi planladığını ekledi.

Öğretmen olmadan önce, “Reaper” olarak bilinen suikastçıydı.

Anime karakterleri ve özellikleri

 

3) Death Note: L

L, Kira olarak bilinen kitlesel katili yakalamanın zorluğunu üstlenen dünyaca ünlü bir dedektif. Onun soruşturmasında, L Yagami ‘den şüphelenir ve Yagami’nin Kira olduğunu kanıtlama amacını güder.

Silahlı anime karakterler

Listenin Devamı İçin Tıklayabilirsiniz.


 

En İyi Polis Anime Karakterleri

3) Psycho-Pass: Shinya Kogami

Üzgünüm. Sözümü tutamıyordum. İnsanları koruyabileceğim bir iş alanına girmek istedim. Bu yüzden dedektif oldum. Ama Makishima her şeyi değiştirdi. Bu adam insanları öldürmeye devam edecek. Ve yine de, hukuk onu yargılayamaz. Dedektif olduğum sürece ona dokunamam. Bu dava, yasaların insanları koruyamayacağının farkındadır.

Shinya Kogami, eski bir Müfettiş ve Kamu Güvenliği Bürosu Bölüm 1’in Enforceridir. Yönetmen Naoyoshi Shiotani’nin de belirttiği gibi Psycho-Pass Sezon 1’in ana kahramanıdır.

En yakışıklı anime karakterleri

 

2) Detective Conan: Miwako Sato

Funimation dub’te Michelei Saimone olarak da bilinen Miwako Sato, manga ve anime franchise Detective Conan’da bir karakter.

Hala ilkokuldayken, Miwako, bir trafik kazasında babasına, Masayoshi Sato’yu, bir banka soygununu polise teslim etmek üzereyken kaybetti – hayatını belirleyen bir olaydı. Sonunda kendi başına bir polis memuru oldu ve Inspector Megure, Ninzaburo Shiratori, Memur Chiba ve özellikle Tokyo polis bölgesinde Wataru Takagi ile birlikte çalışıyor.

Anime karakterleri kadın

 

1) Lupin III: Koichi Zenigata

Müfettiş Zenigata, tam adı Kōichi Zenigata inanılmaz bir yetenekli, ama genellikle bıkkın bir polis memuru, hayatını Lupin III’ü yakalama amacıyla geçirmiştir.

En güçlü anime karakterleri

Listenin Devamı İçin Tıklayabilirsiniz.

Japonların anime anlayışı ile bizim anime anlayışımız çok farklı. Birçoğumuzun dönüp bakmayacağı animeleri bayıla bayıla izliyorlar. Efsane dediklerimize dudak kıvırıyorlar. Enteresan… 😀


 

En Karizmatik Erkek Anime Karakterleri

3) Hellsing Ultimate: Alucard 

Birçok paylaşımda ve birçok kişini kalbinde Alucard, anime tarihinin en güçlü anime karakterleri arasında gösterilir. Kural tanımaması, telepati ve hipnoz gücü, hızı, gücü ve vampir olmanın verdiği karizma ile daha sayabileceğimiz bir çok özelliğin tek vücutta toplanmış halidir.

Alucard, Kouta Hirano tarafından yaratılan Hellsing serisinin ana kahramanıdır. Vampirlere ve diğer doğaüstü güçlere karşı çalışan Hellsing Organizasyonunun en güçlü silahıdır. Alucard sadece vampir değildir; Yaşadığı en güçlü vampir olduğu ve sadece Kaptan ve Alexander Anderson tarafından rakip olunan serideki en güçlü karakterdir.

En tehlikeli anime karakterleri

 

2) Basilisk: Gennosuke

Kouga klanının lideri olan Gennosuke, klanda yer alan tüm diğer ninjalar gibi onun da özel bir yeteneği var. Rakibini yenmesi için korkutucu gözlerini, rakibin gözlerine dikmesi yeterlidir.. Rakibini hipnoz altına alıp rakibin kendisini öldürtme yeteneği Gennosuke’ye apayrı bir karizma katıyor.

Gennosuke Kouga, Danjou Kouga’nın mirasçısı ve dolayısıyla Kouga Manjidani klanının mirasçısıdır. Iga’ya karşı savaşta Kouga’yı temsil etmek için dedesi tarafından seçilen on Kouga ninjadan biridir. Oga, Iga’nın prensesi ile meşgul.Silahlı anime karakterler

1) Kuroshitsuji: Sebastian

Kötü adamlarda olan karizmanın nirvanası bir Akuma yani kötü ruh ya da şeytan. Bir akumanın aynı anda hem o kadar laf dinleyen ve baskın olması kadar büyüleyici ne olabilir?

Sebastian Michaelis, Phantomhive ailesinin şeytanıdır.

En yakışıklı anime karakterleri

Listenin Devamı İçin Tıklayabilirsiniz.


 

En Çok Sevilen Yan Anime Karakterleri

3) Attack on Titan: Levi Ackerman

Attack on titan animesindeki en tuhaf karakterler arasında listenin en başında duran Levi’nin ana karakterden daha çok seviliyor olması biraz tuhaf olsa da, tuhaflıkların başında olmasından dolayı normal karşılanabilir. (Ne dedim lan ben. :D)

Şu anda tekrar eden kabusa son vermek istiyorum. Benim yoluma girenler var. Ama ben insanları böyle öldüren delinin rolünü oynamıyorum. Bazı yüzleri düzenlemeye hazır olmalıyım. Çünkü ben insanların cehennemlerini, yenilmenin cehenneminde öldürüyorlar.
– Levi zihnini ekibine açıklıyor
Genellikle resmen Kaptan Levi olarak anılan Levi Ackerman, Anket Kolordu içindeki Özel Harekat Ekibinin takım kaptanıdır ve insanlığın en güçlü askeri olarak bilinir.

En yakışıklı anime karakterleri

 

2) Fullmetal Alchemist Brotherhood: Mustang 

Mustang, FMA’daki en sağlam karakterlerden birisidir. Bazen sert bazen komik olan Mustang karakterinin herkes tarafından sevilmesi gayet normal kaşılanabilir. Bana sorarsanız FMA’daki tüm karakterler (bir kişi hariç) sevilebilir. Siz o kişiyi biliyorsunuz. 😉

Alev Simyacı (Honō no Renkinjutsushi) olarak da bilinen Roy Mustang, Fullmetal Alchemist serisinin en önemli kişisidir. Amestrian Eyalet Ordusu’nda bir Devlet Simyacısı ve subayıdır. Ishval İç Savaşı ve Edward Elric’in üstün subayı olan bir kahramanı olan Albay Mustang, Amestris’in bir sonraki Führer’i olmayı planlayan oldukça yetenekli bir komutan.

En güçlü anime karakterleri

 

1) One Piece: Roronoa Zoro

Zaman zaman, Luffy’den bile daha çok sevilen Zoro, gerçekten sevilmeye değer bir karakterdir. Güçlü olmasına rağmen aptalları kıskandıracak yön algısı, acımasızlığı ve komik sahneleri ile sevgi konusunda Luffy ile yarışabiliyor. Bende Zoro sevenlerdenim. Aslına ben hepsini seviyorum. (Bir kişi hariç. Siz o kişiyi biliyorsunuz.)

Roronoa Zoro, bir korsan ve eski bir öüdl avcısıdır. Aslında ödül avcılığını sadece karnını doyurmak için yapmaktadır. Hasır Şapka tayfasına katılan ilk kişi ve yardımcı kaptandır.

En tehlikeli anime karakterleri

Listenin Devamı İçin Tıklayabilirsiniz.


 

En Psikopat Anime Karakterleri / En Tehlikeli Anime Karakterleri

3) Hunter X Hunter: Hisoka

Aranızda Hisoka’yı tanımayan bir kişi olduğunu düşünmüyorum. Eğer tanımıyorsanız hayatınızda çok büyük bir eksiklik vardır. Hunter X Hunter animesinde en psikopat anime karakterlerinden olsa en sevilen anime karakterleri arasına da rahatça girebilir.

Hisoka Morow bir Hunter ve Phantom Troupe’nin eski üyesidir. Fiziksel gücü grupta üçüncü sırada yer aldı. Her zaman güçlü muhalifler arayışındadır ve Gon ve Killua gibi büyük potansiyele sahip olanları, onlara gerçekten meydan okumaya yetecek kadar güçlü olmaları için ayırırlar. İlk olarak, Hunter Eyaleti arkı ve Cennet Arena arkı için ikincil biri olarak Yorknew City arc ve Greed Island arc sırasında destekleyici bir karakter haline gelmeden önce birincil antagonisti olarak görev yapmıştır. 13. Hunter Yönetim Kurulu Başkanı seçim arkı sırasında, kısaca rolünü ikincil bir antagonist olarak reddeder.

Anime karakterleri ve özellikleri

 

2) Mirai Nikki: Yuno Gasai

Aşkınıza değer verin elbet ama Yuna gibi olmayın. Yani sevdiğinize zarar vermek şöyle dursun, yanına yaklaşanı doğrama girişimlerinde hatta bizzat doğramaya kalkmayın. 🙂

Yuno Gasai, Future Diary serisinin ana kadın kahramanıdır. Hayatta Kalma Oyununda İkincisi ve “Yukiteru Günlüğü / Gelecek Aşkının Günlüğü” nin sahibidir.

En tehlikeli anime karakterleri

 

1) Elfen Lied: Lucy

Sizinle dalga geçenlere ne yaparsınız? Bu kızımız hepsini parampinçik ediyor. Elbette bunu görünmez özel kolları ile yapıyor ama sonuçta yapıyor. Masumluk ve psikopatların fermuar ile çekilmiş halidir Lucy.

Lucy veya Nyu olarak da bilinen Kaede, Elfen Lied’in ana kahramanı ve anti-kahramanıdır. İnsan ırkının evrimsel bir dalı olan Kraliçe Diclonius’dur. Aynı zamanda Elfen Lied’in ana deuteragonisti Kouta’nın da sevgisi.

Japonca versiyonunda Sanae Kobayashi tarafından seslendiriliyor. İngiliz dublusunda, ana serideki Kira Vincent Davis ve OVA’da Carli Mosier tarafından seslendirildi.

Anime karakterleri kadın

Listenin Devamı İçin Tıklayabilirsiniz.


 

En Sapık Kadın Anime Karakterleri

3) Shimoneta: Anna Nishikinomiya

PM, insanların sapıkça şeyler söylemelerini engelleyerek, terbiyeli ve temiz bir nesil yetiştimeyi hedeflemek için icat edilmiştir. Bu PM cihazı her insanın boynuna takılması zorunludur. Ancak bu cihaz yüzünden doğal olan şeyleri söyleyip konuşamıyorlar. İşte bu cihazın etkilerinin sonucunda Anna’nın zıvanadan çıkmasına yol açmıştır.

Anna çok güzel ve çekici bir kızdır. Gümüş saçları, deniz mavisi gözleri, büyük göğüsleri ve açık tenlidir. Seri için konuşursak en tehlikeli anime karakterleri arasına girebilir. 😀

Anime karakterleri kadın

 

 

2) Seitokai Yakuindomo: Amakusa Shino

Shino Amakusa – Öğrenci Konseyi Başkanı ve Ousai Akademisi’nde ikinci sınıf öğrencisidir. O, ciddi ve çalışkan, çoğu konuda yetenekli ve aynı zamanda öğrenciler arasında çok popülerdir. Ancak, neredeyse her zaman sapkın şeyler üzerinde düşünür.

En yakışıklı anime karakterleri

 

1) Toaru Majutsu no Index: Kuroko Shirai

Toaru Majutsu no IndexShirai Kuroko Seviye 4 esper ve Tokiwadai Orta Okulu’nun bir öğrencisi ve aynı zamanda bir Yargı üyesidir. Üçüncü sıradaki Seviye 5 eskeri Misaka Mikoto’ya, en yakın arkadaşı, partneri ve oda arkadaşına eşlik ediyor. Toaru Majutsu’da Index olmayan küçük bir karakter olmasına rağmen, Toaru Kagaku no Railgun taraftarında Mikoto ile birlikte rol aldı. Pek bilinmeyen anime karakterleri listesine de alabiliriz sanırım.

En güçlü anime karakterleri

Listenin Devamo İçin Tıklayabilirsiniz.


 

Japonların En Çok Evlenmek İstedikleri Kadın Anime Karakterleri

3) SAO: Yuuki Asuna

Sadece Japonların değil hemen herkesin evlenmek istediği güzel karakterlerden birisidir. Seveni kadar sevmeyeni olsa da karakterini düşününce gerçekten de evlenilmek istenen karakterler arasındadır.

“Sword Art Online” (SAO), “ALfheim Online” (ALO) ve Ascia hesabını geçici olarak kullanan “Project Alicization” da Asuna olarak bilinen Yuuki Asuna, Sword Art Online’ın ana kahramanıdır. Seri [5], Aincrad Arc’ın deuteragonisti ve aynı zamanda Annenin Rosario yan hikayesinin kahramanı. RECT Inc.’in eski CEO’sunun kızı. Asuna, «Kılıç Şövalyeleri» (KoB) loncasının alt-lideri olduğu «Sword Art Online» ‘da kapana kısılmış 10.000 oyuncudan biriydi.

En tehlikeli anime karakterleri

 

2) Naruto Shippuden: Hyuga Hinata

Şahsen en çok sevdiğim anime karakterlerinden birisidir. Gerçi Naruto Road To Ninja Movie’deki Hinata’yı daha çok sevmiştim. Çoğu kez insanı sinir edebiliyor takibi. Gerçi insanı sinir etmeyen bir karakter var mı ki? 🙂

Hinata Uzumaki bir kunoichi ve Hyūga klanının eski mirasçısıdır. Onun uysal eğilimi nedeniyle, babası onun klana liderlik edemeyecek bir ninja olarak gördü. Ama Hinata Takım 8 ile birlikte giderek güçlendi ve büyük savaştan sonra Naruto ile evlendi.

Bilinmeyen anime karakterleri

 

1) Nisekoi: Kosaki Onodera

Animesini hiç izlemedim ama sadece bu resimden yola çıkarak Japonlara hak verdim. 😀

Nisekoi serisinin ana karakterlerinden biri ve Raku Ichijō’nin en büyük ilgi alanlarından biri.

Nisekoi Tanıtım İnceleme Yazısı

Anime karakterleri isimleri kadın

Listenin Devamı İçin Tıklayabilirsiniz.


 

En Sevilen Mavi Saçlı Anime Karakterleri

3) Re:Zero: Rem

Rem’in sağ gözü, geniş açık mavi gözleri ve genç özelliklerini kapsayan orta uzunlukta gök mavisi saçları var. Ayrıca saçlarının sol tarafına doğru saç tokası, saçının aynı tarafında çiçek şeklinde kurdele ve bir hizmetçi saç bandı var. Saçları, gözleri ve kurdele renginden ayrı olarak kız kardeşine neredeyse benziyor. Genellikle bir hizmetçi üniforması giyer ve göğsü kız kardeşinden biraz daha büyük olduğundan, gizlemek için ölçümleri gizlice değiştirir. Hem şeytani hemde güzel karakteri ile gerçekten sevilen bir karakterdir.

Anime karakterleri ve özellikleri

 

2) SAO II: Shino Asada

Silahlı travmaların üstesinden gelmek amacıyla arkadaşı Shinkawa Kyouji’nin önerisine dayanarak Gun Gale Online’ı oynamaya başlayan yetenekli bir Sanal Gerçeklik oyun oyuncusudur. Phantom Bullet Arc’ın olaylarından sonra, iki yüz metrelik bir hedefe vurarak, sadece yüz metreden azami mesafeye kadar okları doğru bir şekilde çekebilen bir yay ile, bir Sith okçu olarak «ALfheim Online» oynamaya başladı. .SAO’yu seven herkesin sevdiği karakterler arasında olan güzel bir karakterdir. Silahlı anime karakterlerinden birisidir. Hem silahtan korkan ama silah oyununda olan bir kızımız.

Silahlı anime karakterler

 

1) Magi: Aladdin

Aladdin, şu andaki Magi’den ve bir sihirbazdan biridir. Kral Solomon ve Alma Torran Kraliçesi Sheba’nın oğludur ve genellikle Süleyman’ın vekili olarak anılır. Aladdin Kutsal Yer’de Ugo tarafından yetiştirildi ve Al-Thamen ile savaşmak ve Alma Torran’ı yok eden trajik olayın tekrarlanmasını önlemek için bu dünyaya gönderildi. Alibaba’nın bilinci yeni boyutta sürüklendiğinde üç yıl boyunca, Aladdin ve Morgiana gizemli bir şekilde ortadan kayboldu. Daha sonra iki yıl önce Arba ile yüzleştiğini ve kendilerini dünyaya bırakmalarının nedenini ortaya çıkardı. Magi dizisinin ana kahramanıdır.

En yakışıklı anime karakterleri

Listenin Devamı İçin Tıklayabilirsiniz.


 

En Sevilen Kırmızı Saçlı Kadın Anime Karakterleri

3) Trinity Seven: Lilith Asami

Sahip olduğu güçlerin eksine bir karakteri olan yani bir gram şehveti yoktur ama güçleri şehvet kitabından alan Lilith herkesin sevebileceği karakterler arasındadır.

Lilith Asami, Luxuria arşivinin Yedi Yılı ve Dış Alemik kullanıcısının yanı sıra Kraliyet Biblia Akademisi’nde bir öğretmendir. Arata Kasuga’yı sihirli dünyaya tanıtan kişi olarak, ilk toplantılarından bu yana onu izleyen ve destekleyen ilk müttefiklerinden ve dostlarından biri oldu.

Anime karakterleri kadın

 

2) Steins; Gate: Kurisu Makise 

Kurisu Makise, on yedi yaşında üniversiteden mezun olan bir dehadır. Beynin hafıza tutma sistemi üzerine yaptığı araştırmalar, bilimsel toplulukta eleştirel beğeni kazandı. Daha sonra Future Gadget Lab’a Rintaro Okabe ile bir dizi karşılaşmadan sonra 004 Üyesi olarak katıldı.

En güçlü anime karakterleri

 

1) High School DxD: Rias Gremory

Rias Gremory, serinin ana kadın kahramanıdır. Kuoh Akademi’de 3. sınıfra olan ve Akademi’nin bir numaralı idolü olan 19 yaşında bir öğrencidir. Ayrıca Akeno’nun yanında “İki Büyük Kadın” dan biri olarak bilinir. Kızıl Saçlı Yıkım Prensesi olarak bilinen, en yüksek rütbeli ve ünlü Şeytan ailelerinden biri olan Gremory Ailesi’nin varisi. Değişim öğrencisi olarak Kuoh’a kayıtlı, fakat gerçek şu ki Akademideki gücü elinde tutuyor ve onun emri altındaki Şeytanlardan oluşan Gizli Araştırma Kulübü Başkanı olarak görev yapıyor ve onun sırası “Kral”. “. Issei’de uyuyan gücü gören ve ona meraklı bir şekilde ilgi duyan yenilmez bir kahramandır.

En tehlikeli anime karakterleri

Listenin Devamı İçin Tıklayabilirsiniz


 

En Sevilen Kırmızı Saçlı Erkek Anime Karakterleri

3) Shokugeki no Soma: Soma Yukihira

Erm … Ben Sōma Yukihira. Gerçeği söylemek gerekirse, bu akademide kabul edilmeyi beklemiyordum, ama hiçbir zaman müşterinin önünde durmayan bazı gruplara kaybetmeyi planlamıyorum. Hepinizi basamak taşları olarak kullanacağım. Şimdi buradayım, zirveyi alacağım.

Sōma Yukihira, Shokugeki no Soma’nın ana kahramanıdır. O, Restoran Yukihira’nın gururlu sahibi Jōichirō Yukihira’nın oğludur. 92. Tōtsuki Generation öğrencisi ve Polar Star Yurdu’nun sakini. Halen Elit Ten Konseyi’nin ilk koltuğudur.

En yakışıklı anime karakterleri

 

2) One Piece: Shanks

Kızıl Saçlı Shanks, Luffy’nin korsanlık yoluna girmesine sebep olan 4 büyük korsandan birisidir. Karaketeri ve Luffy’e olan sevgisi kendisini bizlere sevdiren havalı ve güçlü bir karakterdir. Ayrıca en havalı anime karakterleri arasına rahatlıkla girecek bir karakterdir.

,en yakışıklı anime karakterleri

 

1) K: Mikoto Suo (Red King)

Kırmızı Klanın lideri, HOMRA. Zaman zaman onun duruşuna rağmen, Kral için uygun olmayan bir şey olan Mikoto, tüm kralların en şiddetli tavrı olarak kabul ediliyor. Ayrıca en havalı anime karakterleri arasına rahatlıkla girecek bir karakterdir.

En yakışıklı anime karakterleri

Listenin Devamı İçin Tıklayabilirsiniz.


 

En Sevilen Siyah Saçlı Kadın Anime Karakterleri

3) Shingeki No Kyojin: Mikasa Ackerman

Mikasa Ackerman, Eren Yeager’ın evlatlık kız kardeşi ve Armin Arlert ile birlikte dizinin iki yan oyuncusu.

Biyolojik ebeveynleri devler tarafından öldürüldükten sonra Eren tarafından kurtarıldı ve Wall Maria’nın düşüşünden önce kendisi ve ailesi, Grisha ve Carla ile birlikte yaşadı.

Sadece Eren’le barış dolu bir yaşam sürmek istemesine rağmen, Mikasa onu 104. Eğitim Kolordusu arasında en iyi asker olarak gördüğü orduya götürmeyi seçti. Daha sonra Eren’i takip etmek ve korumak için Anketler Kolordu’nda yer alır.

Mikasa, Paradis Adasında kalan, dolayısıyla Azumabito ailesiyle ilgili olan ve Hizuru’da önemli bir siyasi güce sahip olan Shogun klanının son torunu.

Silahlı anime karakterler

 

2) Akame Ga Kill: Akame

Demon Kılıç Murasame Akame olarak bilinen Akame, Tatsumi yanı sıra, titiz ikinci yan oyuncudur. Aynı zamanda Hinata’nın kılıç ustası ve Elder’s Class muharebe eğitmeni özel öğretmeni olarak Hinowa ga Yuku! ‘Da ana destekleyici bir karakter olarak karşımıza çıkıyor. Aslen İmparatorluk’a bir suikastçı olarak eğitilmek üzere kız kardeşi Kurome ile birlikte satılan Akame, gece Raid’in lideri General Najenda’ya suikast düzenlenmesi ve yozlaşmış monarşiyi devirmek için onlara katıldığı zaman isyancılara son verildi.

Anime karakterleri isimleri kadın

 

1) Date A Live: Kurumi Tokisaki

Kurumi Tokisaki, ortaya çıkacak üçüncü ruhtur. Acımasız eylemlerinden dolayı, En Kötü Ruh olarak anılır. Aynı zamanda Date A Live serisinde bir antagonist olarak ortaya çıkan ilk Ruhdur.

Birçok kişinin Waifu’su olduğu da ayrı bir gerçektir.

En tehlikeli anime karakterleri

Listenin Devamı İçin Tıklayabilirsiniz.


Tek tek buraya ekleyemeyeceğim ama şöyle listelerimiz de vardır. Meraklıları için vermiş olayım. 😉

Koç Burcu Karakterler

Boğa Burcu Karakterler

İkizler Burcu Karakterler

Yengeç Burcu Karakterler

Aslan Burcu Karakterler

Başak Burcu Karakterler

Terazi Burcu Karakterler

Akrep Burcu Karakterler

Yay Burcu Karakterler

Oğlak Burcu Karakterler

Kova Burcu Karakterler

Balık Burcu Karakterler


Anime Karakterleri En’ler yazımızda bu kadar dostlar.

Daha çok oyun haberleri, anime haberleri için bağlantılara tıklayabilirsiniz. Daha fazlası için sitemizde turlamanız yeterlidir.

Takipte Kalın. 😉

About Mustafa BÜKÜLMEZ

Boş zamanlarımın tümü bilgisayar karşısında geçer. Bilgisayar oyunlarından en sevdiğim oyun World Of Warcraft’tır. Daha sonra sırası ile half-life, minecraft, moba oyunları ve prince of persia serisidir ek olarak hemen her oyunu oynarım. Animelerde en genel anlamda fantastik türü anime-manga severim.

Back to list

10 thoughts on “Anime Karakterleri En’ler

 1. Harri dedi ki:

  En karizmatik erkek karakterlerde Kai Toshiki, Suzugamori Ren, Souryuu Leon ve Ibuki Kouji’yi unutmuşsun ama olsun. Genede güzel bir liste olmuş

  1. Mustafa BÜKÜLMEZ dedi ki:

   Her kategoriden 3 er tane yazabildim ama alt kısımdaki listelerden tam listeleri görebilirsin.

 2. Alper Karaman dedi ki:

  Gördüğüm en kapsamlı yazı. Eline koluna sağlık mustafa.

  1. Mustafa Bükülmez dedi ki:

   Teşekkürler ^_^
   Tüm emekler takipçilerimiz için. 😉

 3. Ziyaretçi dedi ki:

  Eline sağlık kardeş güzel bir yazı olmuş. Oku oku bitmedi. 😀 😀 Şaka bir yana harbi güzel. Eline sağlık.

  1. Mustafa Bükülmez dedi ki:

   Sağolasın. 😉

 4. Bahar Özdurmuş dedi ki:

  Dragon Ball izliyorum. Spoiler yedim sayende ya 😀

  1. Mustafa Bükülmez dedi ki:

   Goku’nun resminden dolayı sanırım. Ama böyle sitelerde nereden spoiler yiyeceğini kestiremezsin. 🙂

   1. Bahar Özdurmuş dedi ki:

    Yok ya 😀 Goku’nun aslında dünyayı yok etmeye gelen Saiyan olduğunu bilmiyordum 😀

    1. Mustafa Bükülmez dedi ki:

     Oradan spoiler yenilebileceği hiç aklıma gelmemişti. Geçmiş olsun o zaman diyecek bir şey yok. 😀

Bir cevap yazın