DAKAICHI Anime (Dakaretai Otoko 1-i ni Odosarete Imasu.) serisinin 13 bölüm olarak yayınlanacağı açıklandı. Benim gibi Yaoi severler için güzel haber diyebilirim çünkü genelde Yaoi animeler OVA olarak yayınlanıyor.

Dakaichi 2 - dakaichi anime 13 bölüm olarak yayınlanacak - figurex anime haber

Anime Japonya’da Ekim 5’de prömiyer oldu. Amerika Aniplex’i, Japonya’da olduğu gibi Crunchyroll’da diziyi yayınlıyor.

İlk ev videosu sürümü bir bölüm içerecek ve sonraki tüm ev video sürümlerinde her biri iki bölüm olacak. Ev videosu yayınları Kasım ve Mayıs ayları arasında ayda bir kez gönderilecektir.

DAKAICHI Anime Konusu

Manga’nın hikayesinde Takato Saijyo, beş yıl boyunca idol endüstrisinin “En Yakışıklısı” olarak hüküm sürdü – yani birinci sınıf oyuncu Junta Azumaya gelene kadar. Takato her zaman brusque olarak kabul edilirken, Azumaya’nın gülümsemesi, hayranlarının karşısına çıktı. Fiyasko, Takuto’nun alkolden sapıtmasını sağlıyor ve eylemleri görmek istediği son kişinin dikkatini çekiyor. Sürprizine göre, Azumaya bu yeni bilgiyi Takuto’ya fiziksel sevgi için şantaj yapmak için kullanıyor.

Naoyuki Tatsuwa (Nisekoi – False Love, Gurme Kız Grafiti), CloverWorks’teki animasyonu yönetiyor ve Yoshimi Narita (Aziz Seiya Omega, Sevgimiz her zaman 10 santim ayrıydı.) Dizi kompozisyonundan sorumlu. Minako Shiba (Noir, .hack // SIGN, Black Butler) karakterleri tasarlıyor ve aynı zamanda Senri Kawaguchi ve Yu Kurihara’yla birlikte baş animasyon yönetmeni olarak da ödüllendiriliyor.

Sakurabi, Libre Shuppan’ın Monthly Magazine Be x Boy’unda Temmuz 2013’te mangayı başlattı. Libre Shuppan, manga’nın beşinci cildi 30 Mart’ta yayınladı. Manga’nın baskıda 2 milyondan fazla kopyası var.

Manganın resmi web sitesine ulaşmak için Buraya ve daha fazla haber için Buraya tıklayınız.

 

About Tsunade

Küçüklüğümden beri ilgiyle takip ettiğim anime ve manga ile ilgili 2016 yılından beri Figurex sitesinde blog yazıları yazıyorum.

Bir cevap yazın