Anime Haber

Shinkalion Anime Ekibine Toshiki Masuda’da Katıldı

Shinkalion anime

Shinkalion Anime Ekibine Toshiki Masuda’da Katıldı,  Toshiki Masuda yeni düşman ajanı karakterini seslendirmek için ekibe katılıyor.

Shinkalion Anime Ekibine Toshiki Masuda’da Katıldı

Serinin tam adı Shinkansen Henkei Robo Shinkalion The Animation olarak geçiyor.

Red Riot ve Samurai Flamenko’yu canlandırdı, ama Toshiki Masuda‘nın bir sonraki rolü doğada çok daha kötü olacak.

Shinkalion anime

Shinakilon Anime Serinin konusu şöyledir.

Franchise’ın hikayesinde, Hayato Hayasugi (soyadı bir tren müzesi küratörü tren seven oğlu, bir gün babasının gizli araştırma laboratuarı’na yanlışlıkla girer). İçinde E5 mermi trenini bulur. O girer girmez, gizemli bir düşman olan Bachigami’nin (“arı tanrısı”) Yeni Saitama kentine saldırdığına dair bir duyuru duyar. Neyse ki, babasının Shinca (“evrim”) kartına dokunduğunda, kurşun treninde güçlü bir robota dönüşüyor – Shinkalion E5 Hayabusa.

Anime’ın hikayesinde Hayato ve diğer çocuklar Shinkalion’u yönetecek şefler olarak hizmet edecekler. Çocuklar, jet siyah mermi trenine benzeyen bir canavarı yenmek için “Shinkansen Ultra Evolution Institute” (SUEI) yetişkinleriyle birlikte çalışmalıdır.

 

Bu haftasonu bölümde seslendirme sanatçısı Shinkalion‘un kadrosuna katılıyor . Şovun düşman ajanlarının listesine son eklenen Kairen’i oynuyor olacak. Henüz onun hakkında pek bir şey bilinmezken, bir otorite konumunda olduğunu biliyoruz.

 

Shinkalion anime kairen

 

Masuda rolü “zorlayıcı” olarak nitelendirdi, çünkü karakter gizemli ve basit değil ve izleyicilerin yaklaşan bölümlerde karakterin yönüne dikkat ettiklerini soruyor. Aynı zamanda popüler bir dizide olabilme konusundaki heyecanını da ayrıca dile getirdi.

Toshiki Masuda

Shinkalion  şu anda Japonya dışında yayınlanmamakta, ancak Hatsune Miku tipi bir karakterin eklenmesi ve dönüşle tamamlanan bir Evangelion homagesinin teslim edilmesi için uluslararası ilgi görmüştür .

 

Kaynak: Shinkalion Resmi Web Sitesi


 

Shinkalion Anime Ekibine Toshiki Masuda’da Katıldı haberimizde bu kadar dostlar

Daha çok oyun haberleri ve anime haberleri için bağlantılara tıklayabilirsiniz.

Takipte Kalın. 😉

About Mustafa BÜKÜLMEZ

Boş zamanlarımın tümü bilgisayar karşısında geçer. Bilgisayar oyunlarından en sevdiğim oyun World Of Warcraft’tır. Daha sonra sırası ile half-life, minecraft, moba oyunları ve prince of persia serisidir ek olarak hemen her oyunu oynarım. Animelerde en genel anlamda fantastik türü anime-manga severim.

Bir cevap yazın