Anime Haber

Gundam NT Anime Tanıtım Videosu Yayınlandı

gundamnt 770x400

Gundam NT Anime için tanıtım videosu , tema şarkısı, yeni karakterler gibi bir çok detay içeren anime bilgileri yayınlandı. Gundam serisinin yeni anime projesi olan Mobile Suit Gundam Narrative için (Kidō Senshi Gundam NT) personeli, Salı günü anime için bir etkinlikte LiSA’nın tema şarkısı “narrative” i seslendireceği açıkladı.

Anime için ayrıca bir görsel de yayınlandı.

Çalışanlar ayrıca ek oyuncu üyelerini de ortaya çıkardı. Karakterlerin çoğu daha önce oyuncu kadrosu yer almadığı görüldü

Shunichi Yoshizawa (Mobil Takım Gundam Thunderbolt, Gundam: G bölüm yönetmeni Reconguista), Sunrise Studio # 1’de animasyonu yönetiyor. Harutoshi Fukui (Mobile Suit Gundam UC) senaryoyu yazıyor. Kumiko Takahashi ana orijinal karakter tasarımlarından sorumlu ve Se Jun Kim (Mobile Suit Gundam Twilight AXIS) animasyon için karakterleri tasarlıyor. Hajime Katoki ve Eiji Komatsu, mekanik tasarımdan sorumlu.

Takako Suzuki, renk anahtarı sanatçısı. Yukiko Maruyama ve Yoshimi Mineda sanat yönetmenleri. Eriko Kimura ses yönetmeni ve Hiroyuki Sawano müzik besteliyor. Daisuke Imai editör, Kumiko Taniguchi özel efekt yönetmeni ve Kentarō Waki fotoğraf direktörlüğünü üstleniyor.

Sunrise , Gundam NT anime hikayesini şöyle anlatıyor :

U.c 0097, “Laplace Kutusu” nun açılmasından bir yıl sonra. Yeni Yüzyılın varlığını ve haklarını kabul eden Evrensel Yüzyıl Bildirgesi’nin açığa çıkmasına rağmen, dünyanın çerçevesi büyük ölçüde değiştirilmemiştir. Daha sonra “Laplace Olayı” olarak adlandırılan ihtilafın, Kollu olarak bilinen Neo Zeon kalıntılarının çöküşüyle sona erdiği sanılıyor. Son savaşında, iki tam psiko-kare mobil takım, insan anlayışının ötesinde güç sergiledi. Beyaz tek boynuzlu at ve kara aslan, bu tehlikeyi insanların bilincinden uzaklaştırmak için mühürlendi ve şimdi tamamen unutulmaları gerekiyor. Ancak, iki yıl önce ortadan kaybolan RX-0 Unicorn Gundam 03, şimdi Dünya Küresi’nde kendisini bir kez daha göstermek üzere. Altın bir anka kuşu … Phenex adında.

Yeni proje U.C. Orijinal Mobile Suit Gundam serisi ve Mobile Suit Gundam Unicorn Universal Century (U.C.) zaman çizelgesinin 0097. Projenin sloganı “The Destination of the Newtype Myth.” olarak duyurldu. Anime, UC zaman çizelgesinin geleceğini ele alacak yeni bir “UC NexT 0100 Projesi” nin bir parçası. Proje ayrıca akıllı telefonlar, manga ve romanlar için bir “Yeni Taktik Oyun Projesi” de içerecek.

Daha fazla bilgi için resmi website ve daha fazla haber için Buraya tıklayınız.

 

About Tsunade

Küçüklüğümden beri ilgiyle takip ettiğim anime ve manga ile ilgili 2016 yılından beri Figurex sitesinde blog yazıları yazıyorum.

Bir cevap yazın