Merhaba arkadaşlar,

Bu yazımızda Cs:GO Dust_2 haritasında işlevsel sis bombalarının nasıl atıldığını paylaşacağız.Bildiğiniz gibi Dust_2 çıktı çıkalı CS camiasında ki en popüler haritalardan bir tanesi ve oyunda  atılan sis bombaları oyun için oldukça önem taşımakta.

Bu bombalardan ilki terörist bölgesinden mid kapısını kapatan sis;

Göründüğü gibi kapının bütün görüşünü getirmek hiç de zor değil.Tek yapmanız gereken kapının ortasını ve sağdaki binanın yüksekliğini hedef almak.

İkinci bomba ise Terör bölgesinden Long köşesine sis atmak;

Bu iş biraz uğraştırıcı görünsede kesinlik kazandırması açısından yapılabilir bi hareket.Yapmanız gereken arabanın ön kaportasının köşesinden bina ile kabloların kesiştiği yükseklikten atmak.

Üçüncü bomba ise Cat’ten A ya smoke atmak;

Burda yapılması gereken tek şey koşarken duvarı hedef almak.Etkisi ise oldukça iyi.A’ya yerleşirken hem sizi Long’tan korumakta,A’ya yerleşince de Short görüşünü kapamakta.

Low Tunnels’tan Mid Box;

Yine oldukça işlevsel bir bomba.

 

Bu bomba oldukça önemli bir strateji Mid gibi üç taraftan tehlikeli bir bölgede Ct Spawn’ı kapamak oldukça yaşama şansınızı arttırmakta.

En çok kullanılan sis ve flash kombolarından biri Rush B olayını en çok kolaylaştıran hareket.Özellikle atılan sise dikkatle hedef almak bütün insanlığın takıntısı iken bu bombalar işinize oldukça yarayacak.

Şu an için Sizinle paylaşacaklarım bu kadar arkaşlar.Başka konularda görüşmek üzere.Hoşçakalın.

 

Back to list

Related Posts

Bir cevap yazın