Anime Haber

Bungo Stray Dogs 3. Sezon Duyuruldu

Screenshot 2

Bungo Stray Dogs 3. sezon müjdesi duyuruldu ve detaylar gelmeye başladı. Televizyonda üçüncü sezonu yayınlanacak olan Kafka Asagiri ve Sango Harukawa’daki Bungo Stray Dogs mangalarının resmi web sitesi, görsel, tema şarkısı sanatçıları ve serinin Nisan 2019 da prömiyerinin yapılacağı haberi yayınlandı.

GRANRODEO açılış şarkısını çalacak ve Luck Life da son temayı başlatacak. Her iki grup da önceki televizyon anime ve Bungo Stray Dogs: Dead Apple filmi için tema şarkıları yapmıştı.

Önceki iki televizyon anime sezonunun kadrosu ve kadrosu ve filmi üçüncü sezon için geri dönüyor. Takuya Igarashi ve Yoji Enokido sırasıyla direkt olarak geri dönecek ve sezon için senaryoları yazacak. BONES de animasyon için geri dönüyor.

Bungo Stray Dogs 3. sezon Konusu

Manga, doğaüstü güçlere sahip bir edebiyat figürleri liginin etrafında toplanır. Örneğin, gerçek hayatta, Ryūnosuke Akutagawa, Akira Kurosawa’nın Rashōmon filmine ve Aoi Bungaku Serisi anime’nin Jigoku Hen (Hell Screen) arkına ilham veren alkışlanan hikayeler yazdı. Bungo Stray Dogs’da pelerini canavar gibi bir varlık haline getirme ve değiştirme gücüne sahiptir. Birlikte, bu yazarların bazıları gizemleri “Silahlı Dedektiflik Bürosu” nun bir parçası olarak çözerken, diğerleri ise düşmanca görünmektedir.

Yen Press, mangayı İngilizce olarak yayınlıyor.

Manga, televizyondaki önceki iki anime sezonuna ve bir anime filmine ilham verdi. İlk televizyon anime uyarlaması Nisan-Haziran 2016’da yayınlandı ve Crunchyroll seriyi Japonya’da yayınlandığı gibi yayınladı. Anime’nin ikinci 12 bölüm dizisi Ekim-Aralık 2016’dan itibaren yayınlandı ve Crunchyroll, dizi yayınlanırken tekrar yayına girdi. Funimation ve Crunchyroll, 6 Mart’ta İngilizce dublajlı ilk videoyu ev videosunda yayınladı.

The Bungo Stray Dogs: Dead Apple anime filmi, 3 Mart’ta Japonya’da başladı. Crunchyroll, ABD ve Kanada’da mayıs ayında gösterime girdi ve filmi Eylül ayında çevrimiçi olarak izledi.

Manga ayrıca, manga’nın 13. derleme cildi Ağustos 2017’de gönderilen bir OVA’ya ilham verdi.

Anime resmi web sitesi için Buraya ve daha fazla haber için Buraya tıklayınız.

About Tsunade

Küçüklüğümden beri ilgiyle takip ettiğim anime ve manga ile ilgili 2016 yılından beri Figurex sitesinde blog yazıları yazıyorum.

Bir cevap yazın