Date A Live III için haber bekleyenler televizyonda reklamı yayınlanmaya başladı. Kadokawa, Koushi Tachibana’nın Date A Live light novel serisine dayanan üçüncü televizyon anime sezonuolan Date A Live III için Cumartesi yeni bir reklam yayınlamaya başladı. Bir video da , dört üyeli müzikal birimin tatlı ARMS ‘in açılış şarkısını seslendirdiği “I Swear.”

Columbia Music ayrıca açılış şarkısı için kısa bir müzik videosu yayınlıyor.

Anime, 11 Ocak’ta saat 9: 30’da AT-X’te prömiyer yapacak, o akşam Tokyo MX ve KBS Kyoto’da yayınlanacak. Dizi ayrıca TV Aichi, Sun TV, TVQ Broadcasting Kyushu ve BS11’de de yayınlanacak. Anime d Japonya Mağazası, AbemaTV ve diğer yayın hizmetlerinde Japonya’da yayınlanacak.

Date a live iii - date a live iii anime tanıtım videosu yayınlandı - figurex anime haber

Anime geri dönen oyuncu kadrosuna sahip olacak ve Ayumi Mano oyuncu kadrosuna “Yedinci Ruh” Natsumi olarak katılıyor.

Keitaro Motonaga, anime görevlilerini J.C. Staff’da (AIC PLUS + ve Production IMS sırasıyla önceki iki seriyi üretti) yönlendirmek için geri dönüyor. Hideki Shirane, dizinin kompozisyonunu ele almak için geri dönüyor ve Koji Watanabe (ilk iki sezonun ana animatörü) karakterleri tasarlıyor. Eri Yamazaki, “Last Promise” adlı bitiş şarkısını gerçekleştirecek.

Tachibana, Mart 2011’de Tsunako’nun çizimleriyle light novel serisini başlattı. Fujimi Shobo’nun Fantasia Bunko dizisi, 19 Ağustos’ta 18 Ağustos’ta yayımlandı.

Date A Live televizyonunun ilk sezonu anime adaptasyonu, 12 bölüm yayınladı ve 2013 yılında piyasaya sürüldü. İkinci sezon, 10 bölüm yayınlandı ve 2014 yılında gösterime girdi. Şirket ayrıca ilk sezonunu Blu-ray Disc ve DVD’de Haziran 2014’te İngilizce dublajlı ve ikinci sezonu Blu-ray Disc ve DVD’de Mart 2016’da yayımladı.

Date A Live III Konusu

Dünyanın gizemli mekansal depremlerle harap olduğu zamanlarda , Shidoh, herhangi bir kahramanda beklediği şey değil. Sevimli küçük kız kardeşi tarafından patronluk taslanan ve okulundaki popüler kızları tarafından alay edilen ortalama bir Joe. Onu kesinlikle yakar top için en son seçilecek kişi ama gezegeni yakın yıkımlardan kurtarmak söz konusu olduğunda, Shidoh’un onun için bir şeyi yapması gerekiyor: galaksiler arası hotties ona ellerini kaldıramaz! Mekansal Depremleri durdurmanın sırrı tüm kaostan sorumlu dünya dışı Ruhları romanlaştırdığı ortaya çıktığında Shidoh, sevimli kaybeden, tüm insanlığın kahramanı olur. Birlikte çalıştığı her Ruh için insanlık biraz daha kolay nefes alır. Kızları öp – dünyayı kurtar. Oyunun adı uzaydaki kızları delirtiyor ve kimse Shidoh’dan daha iyisini yapmıyor!

Gekijōban, A Date A Live : Mayuri Judgment adlı bir anime filmi, Ağustos 2015’te Japonya’da açıldı.

Date A Live resmi web sitesi için Buraya ve daha fazla haber için Buraya tıklayınız.

About Tsunade

Küçüklüğümden beri ilgiyle takip ettiğim anime ve manga ile ilgili 2016 yılından beri Figurex sitesinde blog yazıları yazıyorum.

Bir cevap yazın