Anime Haber

Wotakoi Anime İçin Uzun Tanıtım Videosu

Wotakoi 750x422

Wotakoi animesini özleyenler için haber var. Anime için 14 dakikalık bir tanıtım videosu yayınlandı. Ichijinsha, Cumartesi günü, Blu-ray Disc’te satışa sunulan yeni anime bölümünün Fujita’nın yedinci Wotakoi’sinin yedinci cildinin sınırlı sayıda olan ilk versiyonunu yayınlamaya başladı : Wotakoi (Otaku ni Koi wa Muzukashii)

Aşağıdaki 14 dakikalık videoda anime klipler 3: 15-4: 10 ve 6: 00-6: 15 arasında oynatılıyor.

Yeni anime Kabakura ve Hanako’nun lise günlerine odaklanacak ve yaklaşık 20 dakika sürecek. Bölüm 29 Mart’ta piyasaya sürülecek.

Manga’nın hikayesi, fujoshi yaşam tarzını gizleyen bir kadın ofis çalışanı olan Narumi ve gizlice bir oyun otaku olan yakışıklı ve yetenekli bir şirket adamı olan Hirotaka arasındaki garip romantik komedi üzerine odaklanıyor.

Fujita, 2014 yılında görüntü paylaşım web sitesi pixiv’de mangayı başlattı. Kasım 2015’te manga, Ichijinsha’nın Comic POOL dijital manga dergisi’ne taşındı. Manga’nın altıncı cildi 31 Temmuz’da gönderildi. Kodansha Comics, mangayı İngilizce olarak piyasaya sürdü ve 20 Kasım’da üçüncü omnibus cildi yayımladı.

Manga, 12 Nisan’da yayınlanan 11 bölümden oluşan bir televizyon anime uyarlamasına ilham verdi. Anime, Japonya’nın içinde ve dışında Amazon Prime Video’da yayınlandı. Manga, bir gecikmeden sonra 2020’de açılacak olan live action filmine ilham veriyor.

Manga resmi Youtube kanalı için Buraya ve daha fazla haber için Buraya tıklayınız.

About Tsunade

Küçüklüğümden beri ilgiyle takip ettiğim anime ve manga ile ilgili 2016 yılından beri Figurex sitesinde blog yazıları yazıyorum.

Related Posts

Bir cevap yazın