My Hero Academia resmi web sitesi, cumartesi günü ikinci sezon için sekiz aylık Blu-ray Disc / DVD ciltleri toplam 25 yeni bölüm olacağını açıkladı. Fransız anime yayıncısı Kaze, ikinci sezonun haftalık bölümlerin iki yarısına (yarım bir yıl) eşdeğer bir toplam çalışma süresine sahip olduğunu kaydetti.

Ev video ciltlerinin televizyon reklamları :

Seride Cumartesi günü Crunchyroll ve Hulu‘da İngilizce alt yazılı olarak Japon prömiyeri yapıldı ve FunimationNow İngiliz dublajını yayınlıyor. İlk altı dublaj bölümü, Japonya‘da yayınladıkları günlerde piyasaya çıkıyor.

Kenji Nagasaki yönetmenliği, Yousuke Kuroda‘nın senaryoları yazmayı üstleniyor. Yoshihiko Umakoshi tekrar karakter tasarımcısı ve baş animasyon müdürü olarak çalışıyor ve Yuuki Hayashi de müziği oluşturmak üzere geri dönüyor.İlk sezonun ana oyuncuları aynı kalırken ikinci sezonun gösteriminde yeni oyuncular şunları içeriyor:

Tetsu Inada – Enji Todoroki/Endeavor
Wataru Hatano – Hitoshi Shinsō
Azu Sakura – Mei Hatsume
Saki Ogasawara – Itsuka Kendō
Kōji Okino – Tetsutetsu Tetsutetsu
Miho Masaka – Ibara Shiozaki
Kōhei Amasaki – Neito Monoma

Little Glee Monster biten tema şarkısını yapıyor. Anime cumartesileri NTV (Nippon TV) ve TV (Yomiuri TV) kanallarında saat 05 : 30‘da yayın yapacak. Anime, 25 Mart’ta ilk sezonun ardından tekrar bir bölüm yayınladı. Yeni sezon UA‘yi kapsıyor. Kōhei Horikoshi’nin orijinal manga spor festivali yayını.

13 bölümden oluşan anime ilk sezonunda geçen Nisan ayında MBS / TBS kanalında ilk kez yer aldı.

About Tsunade

Küçüklüğümden beri ilgiyle takip ettiğim anime ve manga ile ilgili 2016 yılından beri Figurex sitesinde blog yazıları yazıyorum.

Back to list

Related Posts

Bir cevap yazın