Anime Haber, Anime, Genel

Blue Thermal Glider Club Anime Filmi Oluyor!

Screenshot 1

Öncelikle selamlar, gerçekçi film keyfi yaşamak isteyen anime hayranları sizler de hoş geldiniz. Bugün sizlere daha önce adını duymadığım orijinal bir mangadan uyarlanan yeni bir filmi ele alacağız. Evet, manganın ismini daha önce ne duydum ne de kendisini okudum fakat fragmanı hoşuma gitti ve bunun hakkında bir haber yapmak istedim. Bu yüzden işte karşınızda: Blue Thermal Glider Club!

Toei Animation(One Piece, Dragon Ball, Slam Dunk, Yu-Gi-Oh!.. gibi efsanelerin yapımcılarından) adındaki animasyon şirketinin Perşembe günü yaptığı bir açıklamada Kana Ozawa‘nın yazdığı ve çizdiği Blue Thermal Glider Club mangasının Mart 2022‘de Japonya’da sinemalarda gösterime girecek bir anime film uyarlamasının yapımcılığını üstlendiğini açıkladı.

Dilerseniz Blue Thermal Glider Club filminde yer alacak oyuncu ve set ekibinden bahsetmeden önce gelin sizlerle benim de daha önce adını duymadığım bu uçak temalı manganın konusuna bir göz atalım.

Blue Thermal Glider Club Mangasının Konusu

Mangamız, bunca zamanki okul hayatına kadar spor takımlarında yer alan ve onun bir parçası olan ancak üniversiteye gittiğinde aktif bir romantik ve aşk hayatı arayan Tamaki Tsuru’ya odaklanıyor. Ancak, olaylar onun beklediği gibi ilerlemez. Bir takım bazı olaylar onun üniversitedeki planör kulübüne katılma zorluyor…

Resmi Fragman

Evet hem mangamızın hem de yeni çıkacak olan Blue Thermal Glider Club animenin konusu bu şekilde olacak. Sizi bilmem ama ben şahsen pek beklediğim gibi olmadı. Eh tabi, her kör satıcının bir kör alıcısı vardır. O yüzden çok yargılamıyorum ve buradan filminin konusunu sevenlere saygımı gösteriyorum.
Ve “saygı” demişken de bu filmde yer alacak olan oyuncuları ve set ekibinden bahsetmezsek çok ayıp olur. Bu yüzden de lafı daha fazla uzatmadan işte bu filmin perde arkasında yer alan o harika isimlere bakalım!

Filmdeki ana karakterimizin ve onun etrafında dönecek olan iki yaverin oyuncuları bu şekildeydi. Bunların yanında Masaki Tachibana(Tokyo Magnitude 8.0, Barakamon, Princess Principal gibi işlerden tanıdığımız) filmin yönetmen koltuğunda olacak.
Natsuko Takahashi(Tokyo Magnitude 8.0, My Love Story!!, Farewell, My Dear Cramer gibi işlerden tanıdığımız) ise filmin senaryo kısmında yer alacak. Ve tabi ki filmin animasyon işini Toei Animation(One Piece, Dragon Ball, Slam Dunk, Yu-Gi-Oh!.. gibi efsanelerin yapımcılarından) üstlenecek!

Bugünkü “Blue Thermal Glider Club Anime Filmi Oluyor!” yazımı okuduğunuz için çok teşekkür ederim. Umarım eğlenceli ve bilgilendirici olmuştur. Bunun yanında eğer bir hatam veya kusurum varsa şimdiden özür dilerim… Bunun gibi birçok anime içerikleri için BURAYA, bu yazıyı esinlendiğim kaynağına ulaşmak için BURAYA tıklamanız yeterli. Şimdiden herkese iyi ve keyifli anime günleri dilerim!

Bir cevap yazın