Oyun Haberleri

Black Ops 3 Oyunu için DLC Tarihi Belli Oldu!

 FPS dünyasının önde gelen yapımlarından Call of Duty serisi geçtiğimi ay yeni oyunu Black Ops III ile tekrardan sahnedeki yerini aldı. Satış rakamları ve analiz puanlarıyla oldukça başarılı bir çıkış gerçekleştiren oyun şimdiden sunucularında milyonlarca oyuncuya ev sahipliği yapıyor. Bununla beraber serinin en başarılı çıkış gerçekleştiren oyunu olan Black Ops III, yayıncısı Activision‘a 10 milyon doları aşkın bir ciro sağladı.

Multiplayer moduyla tekrardan ön plana çıkan bir Call of Duty oyunu olan Black Ops III iyi bir oyun olmasının yanında eşliğinde getireceği DLC’ler de merak konusu. Oyun için meraklan beklenen ilk DLC, Awakening’in de çıkış tarihi çok geçmeden belli oldu. İşte Awakening DLC’sinin çıkış tarihi Yapımcı şirket Treyarch’ın paylaştığı tarihe göre Awakening DLC’si 2 Şubat’ta bir an önce PlayStation 4’e özel çıkışını gerçekleştirecek. Activision’ın Sony ile yaptığı protokol üzerine bir an önce PlayStation 4 için çıkış yapacak olan DLC, sonraki ay Xbox One ve PC için gelecek.

Black Ops 3 Oyunu için DLC Tarihi Belli Oldu!

DLC ile beraber oyuna Gauntlet, Splash, Skyjacked ve Rise isimli dört adet harita gelecek iken bununla beraber zombi modu odaklı yeni içerikler gelecek. Awakening DLC’si 15 dolar fiyatı etiketi üzerinden piyasaya sunulacak.

Related Posts

Bir cevap yazın