Merhaba arkadaşlar. Nasılsınız? Bugün güzel bir haber gördüm ve size de bu haberi vermek istedim. Son zamanların en ilginç animelerinden biri olan (bana göre) Beastar animesinin ikinci sezonu geliyormuş.

Original - beastar 2. Sezon 2021'de geliyor! - figurex anime haber

Eğer siz Beastar‘ı izlemediyseniz ama merak ediyorsanız buraya tıklayın. Daha öncesinde yazarlarımızdan biri Beastar‘ın incelemesiniz yapmıştı. Eminim beğenirsiniz.

 

Beastars. Full. 2778673 - beastar 2. Sezon 2021'de geliyor! - figurex anime haber

 

Patu Itagaki’nin Beastar mangası anime olarak ilk kez  8 Ekim’de Netflix’de yayınlanmaya başladı. Ardından Fuji TV tarafından yayınlanmaya başladı. 13 Mart’ta ise Netflix animeyi diğer ülkelerde de yayınlamaya başladı. Tabi Türkiye’de buna dahil.

Bende oradan izledim. Doğrusunu söylemek gerekirse başta Beastar‘a bakmak istememiştim. Çünkü tasarımları pek hoşuma gitmemişti. Zootopia’yı sevsemde Beastar pek hoşuma gitmemişti. Ama sonra izleyenlerin yorumlarını da okuyunca bir bakabilirim dedim ve bakış o bakış. Şimdi ikinci sezonunu sabırsızlıkla bekliyorum. Hala Haru’yu pek sevemesemde Legois çok hoşuma gitti. Bence çok şirin. Sırf onun için bile izlenir.

62181db07b562fe923a10f570e17a23f - beastar 2. Sezon 2021'de geliyor! - figurex anime haber

Şuna bir bakar mısınız. İnsan bunu nasıl sevmezki. Eğer sizde farklı bir şeyler izlemek isterseniz Beastar‘a bakabilirsiniz. Oldukça güzel ve ilginç bir anime. Hepinize tavsiye ederim.

Beastar anime tanıtım ve inceleme yazısınıda buraya bırakıyorum.  İsterseniz okuyabilirsiniz.

Başka bir yazıda görüşmek üzere.

About Aybike Keleş

İstanbul Aydın Üniversitesi Çizgi Film ve Animasyon öğrencisiyim. Anime izlemeyi ve kitap okumayı çok severim. Nightrose adlı adminim. Nickname'mim Cardfight Vanguard'daki bir karakterden geliyor. Oldukça güzel bir animedir tavsiye ederim.

Back to list

Related Posts

Bir cevap yazın