#Bunu 15 numaralı ile değiştirdim. Deniyorum

Beastar 2. Sezon 2021’de Geliyor!

Merhaba arkadaşlar. Nasılsınız? Bugün güzel bir haber gördüm ve size de bu haberi vermek istedim. Son zamanların en ilginç animelerinden biri olan (bana göre) Beastar animesinin ikinci sezonu geliyormuş.

Eğer siz Beastar‘ı izlemediyseniz ama merak ediyorsanız buraya tıklayın. Daha öncesinde yazarlarımızdan biri Beastar‘ın incelemesiniz yapmıştı. Eminim beğenirsiniz.

 

 

Patu Itagaki’nin Beastar mangası anime olarak ilk kez  8 Ekim’de Netflix’de yayınlanmaya başladı. Ardından Fuji TV tarafından yayınlanmaya başladı. 13 Mart’ta ise Netflix animeyi diğer ülkelerde de yayınlamaya başladı. Tabi Türkiye’de buna dahil.

Bende oradan izledim. Doğrusunu söylemek gerekirse başta Beastar‘a bakmak istememiştim. Çünkü tasarımları pek hoşuma gitmemişti. Zootopia’yı sevsemde Beastar pek hoşuma gitmemişti. Ama sonra izleyenlerin yorumlarını da okuyunca bir bakabilirim dedim ve bakış o bakış. Şimdi ikinci sezonunu sabırsızlıkla bekliyorum. Hala Haru’yu pek sevemesemde Legois çok hoşuma gitti. Bence çok şirin. Sırf onun için bile izlenir.

Şuna bir bakar mısınız. İnsan bunu nasıl sevmezki. Eğer sizde farklı bir şeyler izlemek isterseniz Beastar‘a bakabilirsiniz. Oldukça güzel ve ilginç bir anime. Hepinize tavsiye ederim.

Beastar anime tanıtım ve inceleme yazısınıda buraya bırakıyorum.  İsterseniz okuyabilirsiniz.

Başka bir yazıda görüşmek üzere.

NE DÜŞÜNÜYORSUN?

Bir cevap yazın

Loading…

Otaku ni Koi wa Muzukashii OVA

Otaku ni Koi wa Muzukashii OVA Duyuruldu

Promised Neverland Live-Action Adaptasyonundan İlk Fragman