Battlerite Royale Steam’de Ücretsiz Oldu. Önceleri ücretli olarak satılan oyun artık ücretsiz. Dilediğiniz gibi indirebilir ve oynayabilirsiniz.

Battlerite Royale Steam’de Ücretsiz Oldu

Çok popüler olan bu oyun dün (21.02.2019) itibari ile artık tamamen ücretsiz hale geldi. Erkin erişim ile yayınlanan oyun, ücretsiz oyun temasına geçiş yaptı. Stunlock Studios tarafından yayınlanan ve adına Big Patch dedikleri bir güncelleme ile de 3 yeni karakter 2 yeni bölge getirildi. Bu bölgelere özel objeler de bulunuyor.

Tüm bunlara ek olarak yeni bir satın alınabilir bir paket getirildi. Bu paketin adı da Legendary Adventure Pack 2 ‘dir

Battlerite royale steam

Yeni oynanabilir karakterler:

  • Oldur: Zamanı ve Uzayı bükme becerisi
  • Taya: Kasırga Çağırıcısı
  • Pearl: Okyanusun Öfkesi

Yeni Bölgeler:

  • Donmuş Plato
  • Ticaret Adası

Big Patch adı verilen güncelleme ile de Battle Pass adı verilen yeni kozmetik özelliği de eklendi.

Yapımcı firmanın pazarlama yetkilisi olan Jordan Ilves şu sözleri dile getirdi.

Battlerite Royale kitlesinin uzun süredir oyunun oynamaya ücretsiz olmasını beklediğini biliyorduk, sonunda o gün geldi!” diyor. Demecine “Bugün aynı zamanda BIG PATCH’i yayınlıyoruz, yani hem Battlerite Arena oyuncuları hem de Battlerite Royale oyuncuları bir sürü yeni içerikle karşılaşmayı bekleyebilirler ve böylelikle Battlerite evrenini ileri seviyelere taşıyabiliriz

 

Battlerite Royale Steam’de Ücretsiz Oldu, oyun haberimizde bu kadar arkadaşlar. Diğer yazılarımızda görüşmek üzere. Oyun ve anime dünyasından haberdar olmak için bizi takip edin 😉

About Mustafa BÜKÜLMEZ

Boş zamanlarımın tümü bilgisayar karşısında geçer. Bilgisayar oyunlarından en sevdiğim oyun World Of Warcraft’tır. Daha sonra sırası ile half-life, minecraft, moba oyunları ve prince of persia serisidir ek olarak hemen her oyunu oynarım. Animelerde en genel anlamda fantastik türü anime-manga severim.

Back to list

One thought on “Battlerite Royale Steam’de Ücretsiz Oldu

  1. Alper Karaman dedi ki:

    Her battle royale bir bir ücretsiz olmaya mahküm.
    Ya kepenkleri indirecekler. Yada ücretsiz olup bir ümit tutmaya çalışacaklar.

Bir cevap yazın