Anime Haber

Attack On Titan Anime Nisan Ayında Geri Dönecek

attack on titan

Attack On Titan Anime 3. sezonun birinci bölümünün son bölümü pazartesi günü yayınlandı. Kalan 2. bölüm için tarih Nisan 2019 olarak açıklandı. Geri dönüş tarihi ile birlikte birde görsel yayınlandı.

NHK General TV, 1 Ekim ve 8 Ekim tarihlerinde, Bölüm 1’in son iki bölümünü planlamıştı. Ancak, her bölüm, Typhoon Trami’nin haberleri nedeniyle bir hafta ertelendi. Hajime Isayama’nın Titan manga Saldırı adlı televizyon haberi Nisan 2013’te gösterime girdi ve ikinci sezonu ise Nisan 2017’de gösterime girdi.

Attack On Titan Anime Konusu

Bundan yüzyıllar önce insanlık devler yüzünden yok olmanın eşiğine gelmiştir. Devler insan etiyle beslenen devasa boyuttaki yaratıklardır. Kötü yanları sadece beslenmek değil sadece zevk için insanları öldürmeleridir. 100 yıl önce insanlığın önde gelen isimleri halkını korumak için devlerin aşamayacağı şekilde duvar örerler. 100 yıldır hiç bir dev bu duvarları aşamaz fakat 100 yılın sonunda devasa bir dev ortaya çıkar ve duvarları parçalamayı başarır. Bu köyde yaşayan ve henüz küçük bir çocuk olan Eren‘nin gözleri önünde annesini parçalara ayırarak yer. Bu olaydan sonra devler akın akın insanların yaşadığı bölgeye gelmeye ve her şeyi yakıp yıkmaya başlar . Gözleri önünde öldürülen annesinin acısıyla Eren devlerden büyük bir intikam alacağına dair yemin eder.

Animenin resmi web sitesi için Buraya ve daha fazla haber için Buraya tıklayınız.

About Tsunade

Küçüklüğümden beri ilgiyle takip ettiğim anime ve manga ile ilgili 2016 yılından beri Figurex sitesinde blog yazıları yazıyorum.

Related Posts

Bir cevap yazın