Fortnite ‘tan geçtiğimiz aylarda kaldırılan eşya “Güdümlü Füze” tekrar kaldırıldı.Eşyanın kaldırılma sebebi ise bir bug. Bug nedeniyle farkedildiği gibi Epic Games hemen silahı oyundan kaldırdı. Gelip gelmeyeceği hakkında bir bilgimiz yok ancak kesinlikle oyunda çok işlevliydi.

Fortnite Güdümlü Füzeyi Yine Kaldırdı!

Fortnite geçtiğimiz günlerde oyunun en sevilen silahlarından birisi olan güdümlü füzeyi tekrar kaldırdı. Tekrar diyoruz çünkü geçiğimiz aylarda bu silah yine kalkmıştı. O zaman bir neden verilmese de şu anda bir nedenimiz var. Silah buglara ve hatalara yol açıyordu. Bu bugların oluşmasını engellemek amacıyla bug farkedildiği gibi silah hemen epic games tarafından kaldırıldı. Aslında bu oldukça iyi bir şey çünkü silah oyunda bulunmaya devam etseydi bu bug kullanımı nedeniyle bir çok oyuncu haksızlığa uğrayabilirdi. Epic Games bunun önüne geçmek amacıyla silahı hemen devre dışı bıraktı. Bu da Epic Games’in oyuncularıyla ne kadar yakından ilgilendirdiğini gösteriyor.

Epic Games’ten Büyük Bir Açıklama Yok:

Epic Games’ten herhangi büyük bir açıklama gelmedi. Bildiğimiz tek şey silahın bir hata nedeniyle kaldırıldığı. Ancak hatanın ne olduğu veya neden olduğu hakkında bir bilgimiz yok. Silahın geri gelip gelmeyeceği de bilinmiyor. Silah ne kadar çok sevilse de 2. kez oyundan kaldırılıyor bu nedenle hiç geri dönmeyebilir. Oyunda inanılmaz bir işleve sahip olan silah bulunduğunda asla bırakılmayan silahlardan birisiydi oyun içinde. Tamamen yönünü kendimiz ayarlayarak komplike saldırılar yapabiliyorduk hasarı da hiç fena değildi. Bu nedeniyle oldukça sevene sahipti. Oyuncuları dinleyen bir firma olduğunu bildiğimiz için Epic Games’in şimdilik ne yapacağını bilmiyoruz. Ancak bunlar her oyunda olan şeyler olduğu için en yakın zamanda düzetilecektir.

Fortnite Güdümlü Füze

Fortnite Güdümlü Füze

Reddit’teki Hayranlar Sebebi Buldu:

Redditte paylaşılan bir kaç yazı ve görsele göre bugun ne olduğu belli. Bug gölge taşlarından kaynaklanıyor ama bunun güdümlü füze ile ilgisi de var. Anlaşılan gölge taşlarıyla vurulamaz hale gelmemizin ardından güdümlü füzeyi hala kullanabiliyoruz ama bugun nasıl yapıldığı ve nasıl çalıştığı belli değil ama güdümlü füzenin bunun için kaldırılmış olma olasılığı büyük. Güdümlü füzenin geri dönüp dönmeyeceğine dair en ufak bir bilgi yok.

About Ozan Kurtcu

Ben Ozan. Genellikle oyun oynuyorum ve anime izliyorum. Oyun yazılarına ağırlık verebilecek biriyim. Her türlü oyunu, oyun sitesini ve yorumcularını takip ediyorum. 2 yılı aşkındır bu sektördeyim ve 500'den fazla anime izledim.

Back to list

Related Posts

Bir cevap yazın