Ao Ashi Futbol Mangası için Anime Duyuruldu. Yayıncı Shogakukan, Cuma günü Yuugo Kobayashi’nin Ao Ashi’sinin (Aoashi) bir televizyon anime uyarlamasını duyurdu. Anime serisinin 2022 Baharında prömiyer yapması planlanıyor.

Ao Ashi

özet
Ashito Aoi, Japonya’da basit bir kasabadan gelen genç, hevesli bir futbolcudur. İyi bir futbol kulübü olan bir liseye girme umutları, takımı için kritik bir maç sırasında bir olaya neden olur ve bu da takımın kaybetmesine ve turnuvadan elenmesine neden olur. Yine de, Tokyo’dan gelen önemli birinin dikkatini çeker. Ashito için işler nasıl gelişecek? (Kaynak: Shogakukan Asya)

Kobayashi, Ocak 2015’te Big Comic Spirits’te Naohiko Ueno’nun orijinal taslağına dayanan futbol mangasını çizmeye başladı. Shogakukan Cuma günü 24. cildi yayınladı. Manga, ciltlerinin kümülatif olarak 7,5 milyon kopyasına sahiptir.

Ao Ashi, geçen yıl Genel kategorisinde 65. Shogakukan Manga Ödüllerini kazandı ve 2017 yılında 10. Manga Taisho ödüllerine aday gösterildi.

Daha fazla haber için BURAYA ve manganın resmi web sitesine ulaşmak için BURAYA tıklayınız.

About Tsunade

Küçüklüğümden beri ilgiyle takip ettiğim anime ve manga ile ilgili 2016 yılından beri Figurex sitesinde blog yazıları yazıyorum.

Back to list

Bir cevap yazın