Anime Haber

A Certain Scientific Railgun Anime Sezon 3 Detayları Açıklandı

images

A Certain Scientific Railgun Anime Sezon 3 Detayları Açıklandı. Seri, 10 Ocak Cuma günü saat 10: 00’da AT-X kanalında yayınlanacak. (8:00 EST). Ayrıca Japonya’daki Abema TV yayın hizmetinde olduğu gibi Tokyo MX, BS11 ve MBS kanallarında da yayınlanacak.

Kishida Kyōdan & Akeboshi Rockets’in son tema şarkısı “Nameless Story” başlıklı ve CD’si 29 Ocak’ta beraberindeki “Akatsuki Kaleido Blood” adlı şarkı ile birlikte verilecek.Tokyo’nun Akihabara semtindeki atré mağazası, mekan boyunca anime’den sanat eserleri ve süslemeler içerecek ve ikinci kattaki anime’den gelen ürünler için bir pop-up mağazası olacak.

A Certain Scientific Railgun Anime Sezon 3 Detayları

Oyucular :

Mikoto Misaka olarak Rina Satou
Kuroko Shirai olarak Satomi Arai
Kazari Uiharu olarak Aki Toyosaki
Ruiko Saten olarak Kanae Itō
Misaki Shokuhō olarak Azumi Asakura

Bir önceki anime sezonunun personeli, üçüncü sezon için geri dönüyor. Tatsuyuki Nagai, anime görevlilerini J.C. Shogo Yasukawa dizi senaryolarından sorumlu ve Yuichi Tanaka animasyon karakter tasarımcısı olarak görev yapıyor.

Sanat yönetmeni Kentaro Izumi, ses yönetmeni Jin Aketagawa ve fotoğraf yönetmeni Shingo Fukuyo. Tomomi Andō renk tasarımı üzerinde çalışıyor ve Maiko Iuchi müziği besteliyor. Shigeru Nishiyama düzenliyor ve Jin Aketagawa sesi yönetiyor.

Birim fripSide açılış şarkısı şarkısı çalıyor.

Kamachi’nin A Certain Scientific Railgun serisi, üç televizyon anime dizisine, 2013 anime filmine ve çoklu manga uyarlamalarına ilham verdi. Motoi Fuyukawa’nın spinoff mangaları, iki televizyon anime uyarlamasına ve orijinal bir video anime’ye (OVA) ilham verdi.

A Certain Scientific Accelerator (Toaru Majutsu No Index Gaiden: Toaru Kagaku yok Accelerator) televizyon anime’si 12 Temmuz’da Japonya’da yayınlandı. Crunchyroll ve Funimation, Japonya’da yayınlandığı gibi dizisini izledi.

Yen Press, orijinal hafif roman serisini İngilizce olarak piyasaya sürüyor ve Funimation, Kuzey Amerika’daki tüm anime uyarlamalarını A Scientific Railgun Railgun OVA dışında yayınladı. Seven Seas Entertainment, belirli bir Bilimsel Demiryolu mangasını ve A’daki Bazı Bilimsel Hızlandırıcı mangalarını İngilizce olarak piyasaya sürüyor ve Yen Press, A belli bir Magical Index mangasını İngilizce olarak yayınlıyor.

Anime resmi web sitesi için Buraya ve daha fazla haber için Buraya tıklayınız.

About Tsunade

Küçüklüğümden beri ilgiyle takip ettiğim anime ve manga ile ilgili 2016 yılından beri Figurex sitesinde blog yazıları yazıyorum.

Bir cevap yazın