#Bunu 15 numaralı ile değiştirdim. Deniyorum

2K ‘nın Başı Dertte, Şikayet Yağıyor!

2k bir çok spor oyununun yayımcısı. Ancak son günlerde biraz başı dertte gibi gözüküyor.Detaylar için haberin alt kısımlarını okumaya devam edebilirsiniz.

2K ‘ya NBA 2019 İçin Şikayetler Yağıyor!

Geçtiğimiz haftalarda 2K NBA 2019’u çıkarttı. Çıkarttıktan birkaç hafta sonra oyunun steam sayfasında durumu önce olumsuz sonra çoğunlukla olumsuz olarak inanılmaz bir hızda düştü. İade de inanılmaz istekler başladı ve herkes onundan şikayetçi gibi görünüyor. 2K’nın bir çok spor oyununun sahibi olduğunu da biliyoruz bu oyunların bazıları çok beğenilmişti ancak bazıları ise pek beğenilmemişti ancak hiç bu kadar da olmamıştı. 2K’nın destek birimi inanılmaz bir şekilde yoğunluk altında kaldı. Bu da firmalara oyuncuların oyun içinde alacakları eğlenceyi de değerlendirmeleri gerektiği mesajını da veriyor.

2K NBA 2019
2K NBA 2019

İnsanlar Neden Bu Kadar Çok Şikayet Ediyor?

Oyuncuların başlıca şikayetlerinin sebebi de bellenmiş durumda. Genellikle MyCarrier oyun modu üzerinde toplanan bu sıkıntılar : Oyun paralarının kaybolması, Karakterlerin yok olması , Alınan içeriğin gelmemesi ve hiç bitmeyen maçlar gibi ya parasal ya da oyun hatası sıkıntıları üzerinde toplanmış gibi gözüküyor. Hatta 2K kendi Twitter sayfasından destek ekibinin 7/24 çalıştığını ve şikayetçilerin biraz beklemeleri gerektiğini söyledi. Bunun üzerine de Tweet olumsuz ReTweetlere tutuldu. 2K’nın attığı Tweet:  Çok fazla ticket alıyoruz. Şikayetlerinizle ilgilenmek için elimizden gelen her şeyi yapıyoruz. Teşekkürler!

Tweetin linki:Firmanın Tweeti

Destek Ekibinden de Mesaj Geldi!

Reddit ve bazı sosyal medya platformlarında destek ekibinden de mesaj gecikmedi. Bazı ülkelerin kumar yasalarına göre geçtiğimiz haftalarda da yine düzenleme yapan ekip şimdi de oluşan hatalar sonucu rahatsız olan tüm oyuncuların destek ekibine durumları ve hataları bildirmesi gerektiğini ayrıca yoğunluk nedeniyle ticket cevap sürelerinin 7 ve 8 güne kadar uzayabileceğini söyledi. Oyuncuların da en çok sıkıldığı konulardan biri de bu. Firmanın desteğine attıkları onlarda mesajlardan hiç birini günlerdir haftalardır dönülmemiş ve cevap verilmemiş. Bunun üzerine sosyal medyada her yerde konuşulan NBA 2019’un saç tıraşından bile para alma durumu yine gün yüzüne çıkartıldı ve bir çok oyuncu tarafından tekrar dalga geçildi firma ise bu konuda hala resmi bir açıklama yapmadı.

Trailer:

NE DÜŞÜNÜYORSUN?

Bir cevap yazın

Loading…

Akagami no Shirayuki-hime

Akagami no Shirayuki-hime Lisansını Viz Media Aldı

Phonix Wriht: Ace Attorney Trilogy Çıkıyor!