Anime Haber

Akagami no Shirayuki-hime Lisansını Viz Media Aldı

akagami no shirayuki hime

Akagami no Shirayuki-hime animesini çoğumuz izlemişizdir. Romantik Shoujo dalında oldukça ses getiren yapımın lisansi Viz Media’ya geçti.

Viz Media pazar günü yaptığı açıklamada Sorata Akiduki’nin ünlü Shoujo mangası Akagami no Shirayuki-hime lisansını aldığını açıkladı. İlk bölüm 2019 bahar aylarında yayınlanacak. Daha önce Hakusensha şirketinin Lala dergisinde yayınlanan manga 2019 bahar aylarından itibaren Viz Media aracılığıyla yayınlanacak. 2006 yılından beri yayınlanan seri 19. cilde ulaşmış durumda.

Manga daha önce iki televizyon animesine ilham verdi. 2015-2016 ve 2016-2017 tarihleri arasında iki sezon olarak manganın animesi yayınlandı.

Akagami no Shirayuki-hime Konusu

Viz Media konuyu şu şekilde yayınlandı :

Shirayuki parlak kırmızı saçlı bir bitki uzmanıdır. Krallığının prensi Raj, güzelliğinin methini duyuyor  ve onunla evlenmesini istiyor! Ama reddediyor ve kaçıyor. Kaçarken, komşu krallığın prensi olan Zen adlı gizemli cesur genç bir adamla tanışır. Zen onu krallığına götürmek istiyor ve krallık şifacısı olarak maceralarına başlıyor.

Animenin resmi web sitesine ulaşmak için Buraya ve daha fazla haber için Buraya tıklayınız.

About Tsunade

Küçüklüğümden beri ilgiyle takip ettiğim anime ve manga ile ilgili 2016 yılından beri Figurex sitesinde blog yazıları yazıyorum.

Bir cevap yazın