Kaichou. Wa. Maid sama!. Full. 804422 - maid sama! Mangası ağustos ayında yeni özel bölüm aldı - figurex manga

Hakusensha’nın LaLa DX dergisinin resmi web sitesi, derginin Hiro Fujiwara’nın Maid Sama!  için başka bir özel bölüm yayınlayacağını açıkladı. Manga, Ağustos sayısında Eylül sayısında yayınlandı. Bölümdeki teaser, “Misaki evini değiştirince, Usui ve Tora …” şeklinde.

LaLa DX, Maid Sama için Şubatta özel bir bölüm de yayınladı.

Fujiwara, 2006’da Hakusensha’nın Monthly LaLa dergisinde mangayı başlattı ve 2013’te sona erdi. Tokyopop, şirketin 2011’de Kuzey Amerika yayın bölümünü kapatmasından önce sekiz ciltli manga yayınladı. Viz Media, manga’nın tüm versiyonlarını yeni çevirilerle birlikte İngilizce olarak yayınlıyor.Viz Media, 1 Kasım’da altıncı 2si bir arada cildi yayımladı.

Maid Sama! 2010’da J.C. Staff için 26 bölümlük bir televizyon serisine ilham oldu ve Sentai Filmworks diziyi Kuzey Amerika’da DVD olarak yayınladı.

Fujiwara, Eylül ayında Does Yuki Fall To Hell? (Yuki wa Jigoku ni Ochiru no Ka) mangasını bitirdi. 24 Aralık tarihinde Aylık LaLa’nın Şubat sayısında bir Maid Sama! ve  Yuki Fall To Hell? Adlı crossover manga yayınladı.

About Lindow

Hiç bu kısıma bakılmayacağını bildiğinden istediğini yazabilecek ama yinede yazmayan, azcık da yazı yazmayı deniyim bakıyım neymiş deyip yazmaya başlayan birisiyim. Anime izlediğimi söylememe gerek yok heralde. Dimi ?

Back to list

Related Posts

Bir cevap yazın