Mashima yakında yeni bir iş başlatmayı planlıyor, yeni dünyada yeni karakterlerle yeni hikayeler anlatmak istiyor


Fairy tail

61. Ciltin kapağı

Hiro Mashima, 17 Mayıs’ta Fairy Tail manga’sının 61. derlemesi olan son notalarda, seriyi iki ciltte ya da 63. cildi tamamlayacağını açıkladı.

Mashima, yakında yeni bir iş başlatmayı planladığını açıkladı ve yeni çalışmaya başlamakta
heyecanlı.
Yeni bir dünyada yeni karakterlerle yeni bir hikaye anlatmak istediğini de belirtti.

Fairy Tail: Dragon Cry anime filmi için resmi web sitesi Şubat ayında manganın son yayında olduğunu ve manganın dünya çapında 60 milyondan fazla kopyasının olduğunu ortaya çıkardı.

Manga, dünyanın en meşhur mage loncası Fairy Tail’in maceralarını izliyor. 2006’da piyasaya çıkan manga, iki televizyon animesi, orijinal video anime projeleri ve spinoff manga’ya ilham kaynağı oldu. Franchise’ın ilk anime filmi olan Fairy Tail the Movie: Phoenix Priestess, Ağustos 2012’de Japonya’da açıldı.

Fairy Tail: Dragon Cry filmi 6 Mayıs tarihinde Japonya’nın gişelerinde, 10’da Japonya’da açıldı.

Del Rey orijinal manga’nın ilk 12 cildini Kuzey Amerika’da yayınladı ve Kodansha Comics 2011’de 13. cildi ile birlikte manga’yı İngilizce olarak yayınlamaya başladı. Crunchyroll, ikinci televizyon animesini Japonya’da yayınlandığı gibi çeşitli ülkelere aktardı ve Funimation DVD / Blu-ray Disk setleri çıkartıyor.

About Lindow

Hiç bu kısıma bakılmayacağını bildiğinden istediğini yazabilecek ama yinede yazmayan, azcık da yazı yazmayı deniyim bakıyım neymiş deyip yazmaya başlayan birisiyim. Anime izlediğimi söylememe gerek yok heralde. Dimi ?

Back to list

Related Posts

Bir cevap yazın