Anime Haber

Yowamushi Pedal Live Action Filmi Tanıtım Videosu Yayınlandı

tumblr static tumblr static  640

Yowamushi Pedal Live Action Filmi Tanıtım Videosu Yayınlandı. Bugün vizyona giren Wataru Watanabe’nin Yowamushi Pedal mangasının adaptasyonu olan Live-Action film için yeni bir öngösterim fragman videosu yayınladı.Videoda Sakamichi Onoda’nın (Ren Nagase) animesinin ilk bölümünden bilinen sahnedeki gibi okul yolunda bisiklet sürerken “Koi no Hime-Hime Pettanko” şarkısını mırıldanıp dinlemesini gösteriyor. Ardından kısa bir fragman sunuluyor.

Yowamushi Pedal Live Action Konusu

Kōichirō Miki tarafından yönetilen film bugün Japonya’da gösterime girdi.Orijinal manganın hikayesi, Chiba’daki Sōhoku Lisesi’nde bir otaku olan Sakamichi Onoda’nın etrafında dönüyor. Anime ve oyunları çok seven Onoda yol parasını hobisi için harcayabilmek için,  bisikletin ile Tokyo’nun Akihabara alışveriş bölgesine gidip geliyor. Okuldan sonra dik yokuşlarda 90 kilometrelik (yaklaşık 60 mil) gidiş-dönüş bir yolculukla götürüyordu. Onoda’nın hayatı, lisesinin bisiklet takımıyla karşılaştığında değişir ve sonunda rekabetçi bisiklet yarışı sporuna katılır.

Watanabe’nin Yowamushi Pedal Mangası, 2008 yılında Akita Shoten’in Weekly Shōnen Champion dergisinde yayınlanmaya başladı.  Akita Shoten, manganın 67. derlenmiş kitap cildini 8 Mayıs’ta yayınladı. Manga, 25 milyondan fazla kopyaya sahip. Yen Press, mangayı İngilizce olarak yayınlıyor.

Televizyon anime uyarlamasının ilk sezonu 2013’te gösterime girdi. İkinci sezonu 2014’te gösterime girdi ve Mart 2015’te sona erdi. Serinin üçüncü sezonu olan Yowamushi Pedal New Generation, Ocak 2017’de gösterime girdi.En son yayınlanmış olan Yowamushi Pedal Glory Line ise dördüncü sezon olarak, Ocak 2018’de yayınlandı.

Daha fazla haber için Buraya ve daha fazla detay için Buraya tıklayınız.

 

 

Related Posts

Bir cevap yazın