Anime Haber

Noblesse Anime Tanıtım Videosu Yayınlandı

maxresdefault 3 1

Noblesse Anime Tanıtım Videosu Yayınlandı.Crunchyroll Perşembe günü, Jeho Son ve Kwangsu Lee’nin Noblesse manhwa’sının Crunchyroll Original animesi için ilk fragmanı, oyuncu kadrosu, personel ve Ekim galasını açıkladı. Tarusuke Shingaki, Daisuke Hirakawa, Kosuke Onishi, Ryōta Iwasaki, Yohei Hamada kadroya katıldı.

Noblesse Anime Konusu :

Crunchyroll, animenin hikayesini şöyle anlatıyor:

Raizel, 820 yıllık uykusundan uyanır.
Saf kanlı bir Soylu ve diğer tüm Soyluların koruyucusu olan Noblesse özel unvanına sahiptir. Raizel’i korumak için, hizmetkarı Frankenstein onu, Raizel’in sınıf arkadaşları aracılığıyla insan dünyasının basit ve günlük rutinlerini öğrendiği Ye Ran Lisesi’ne kaydettirir. Bununla birlikte, dünyayı ele geçirmeyi planlayan gizli bir topluluk olan Birlik, değiştirilmiş insanları gönderir ve yavaş yavaş Raizel’in hayatına tecavüz ederek etrafındakileri korumak için güçlü gücünü kullanmasına neden olur … 820 yıllık entrikanın ardından, uykusunun ardındaki sırlar nihayet ortaya çıkar ve Noblesse başlarken Raizel’in mutlak koruması!

Oyuncular :

Tarusuke Shingaki olarak Cadis Etrama di Raizel
Daisuke Hirakawa, Frankenstein olarak
Kosuke Onishi M-21 olarak
Ryōta Iwasaki, Yusuke Tashiro olarak
Manabu Kase olarak Yōhei Hamada

WEBTOONS, Manhwa’yı Temmuz 2014’te İngilizce olarak yayınlamaya başladı ve son bölümü Ocak 2019’da yayınladı. WEBTOONS ayrıca 2016’da Noblesse: Rai’s Adventure adlı bir yan başlık yayınladı. Üretim I.G daha önce 2016 yılında Noblesse: Awakening adlı manhwaya dayanan 30 dakikalık bir anime yayınladı. Crunchyroll animeyi yayınlayacak.

Daha fazla haber için Buraya ve daha fazla detay için Buraya tıklayınız.

 

About Tsunade

Küçüklüğümden beri ilgiyle takip ettiğim anime ve manga ile ilgili 2016 yılından beri Figurex sitesinde blog yazıları yazıyorum.

Bir cevap yazın