Rockstar Games, yeni sene haftası süresince sürecek olan Festive Surprise 2015 etkinliğini başlattı. İşte yepyeni organizasyon ve organizasyonun getirdiği içerikler!

Gta online'ın yılbaşı güncellemesi yayınlandı!

Rockstar Games‘in devamlı bedava olarak güncellediği ve yepyeni içerikler eklediği Grand Theft Auto: Online‘da, yeni yılı kutlamak için Festive Surprise 2015 etkinliğini başlattı ve oyunu yepyeni sene için özel olarak güncelledi. Festive Surprise 2015 etkinliği 5 Ocak 2016 tarihine kadar sürecek. Bu organizasyon, esasında bir DLC olarak oyuna ekleniyor.

Gta online'ın yılbaşı güncellemesi yayınlandı!

Bu etkinliğin içeriğinde ise Noel Baba kıyafetleri ve pijamaları, Mr. and Mrs. Claus, Bad Elf, Crazy Gingerbread ve Festive Luchador isimli yepyeni sene maskeleri, üç Noel müziği temalı korna sesleri, evlerinize, yatlarınıza ya da garajlarınıza yepyeni sene ağaçları yer alıyor. Özellikle ise 5 Ocak 2016 tarihine kadar Los Santos’ta kar yağacak. Böylece kar topu savaşları dahi yapacaksınız. Bununla Birlikte bu organizasyon süresince Rockstar Games aracılığıyla sürpriz ödüller hesabınıza eklenecek. Bu DLC, oyunun PC, Xbox One ve PlayStation 4 sürümlerine özel olarak hazırlanıyor. PlayStation 3 ve Xbox 360 için kesinlikle yayınlanmayacak. Henüz oyununuza bu eklenti gelmemiş ise güncellemeleri ilerleyen saatlerde kontrol etmenizi öneriyoruz.

Back to list

Related Posts

Bir cevap yazın