Anime Haber

Yeni Yıla 2021 Animeleri ile Devam Ediyoruz!!

Yeni Yil

Öncelikle selamlar ve animesinin yeni sezonunu bekleyen anime aşıkları sizler de hoş geldiniz! Artık neredeyse bir yılı daha bitirdik. Büyük umutlarla ve uzun bekleyişlerin heyecanıyla 2021’e doğru ilerliyoruz. Her ne kadar 2020 berbat denebilecek bir şekilde ilerlemiş olsa da içimizdeki ateş asla sönmesin. Her zaman bir çözüm yolu vardı.
Fazla duygusallığa bağlamadan önce gelin hep beraber 2021 devam edecek 2021 Animeleri kuşağına bakalım…

 Ve merak etmeyin bundan sonra bir tane de gelecek yıl çıkan yeni animelere de göz atacağız! O zaman 2021’e bir göz atalım.


 

Log Horizon: Entaku Houkai

Log Horizon: Entaku Houkai

2021 Animeleri listemizin ilk sırasında bugün sizlere Log Horizon: Entaku Houkai taktim etmek isterim.

Sonunda, uzun bir bekleyişin ardından artık Log Horizon hayranları da mutlu olabilir. Çünkü bu 2021’de Log Horizon için yeni sezon bekliyor. (3. Sezon) Macera ve fantezi türünde yer alan bu oyun dolu aksiyon daha yeni başlıyor.

 Orijinal yaratıcısı olan Mamare Touno, 2010 yılında yayınladığı bu yapımla birçok oyun meraklısının gözdesi haline geldi. Animenin yeni sezonu 13 Ocak’ta sevdikleriyle yeni yeni maceralara açılıyor olacak.


Dr. Stone: Stone Wars

Dr. Stone: Stone Wars

Elbette yeni yıla bilim olmadan giremeyiz. Sonuçta bilim her zaman gelişmelidir. Öyle değil mi? Bay Riichiro Inagaki’da böyle düşünüyor olacak ki geleceğin yeni Einstein’ı için yeni bir sezon yapsın!

 Sezon hakkında detaylı bir bilgi yer almasa da fragmanda da yer aldığı gibi bitmemiş bir işin devamı var gibi duruyor. Bir tarafta bilimle gelişen Senkuu, diğer tarafta ise gücün temsili Tsukasa.
Peki kim bu savaşın galibi olacak? Bunu hep birlikte yeni sezonda görüyor olacağız. Yeni sezonun tam olarak bilinmese de 2021 kış ayında bizlerle beraber olacak gibi duruyor.


Beastars 2. Sezon

Beastars 2. Sezon

Gerçek bir aşk mı yoksa sadece basit bir av ve avcı olayından başka bir şey değil mi? Antropomorfik -İnsani özelliklerin insan dışındaki bir varlığa aktarılması- geçen bir evrende otçullar ve etçiller arasındaki büyük savaş, bu yeni sezonda da devam ediyor. Sessiz ve toplum tarafından ötekileştirilmiş olan gri kurdumuz Legoshi kendini kanıtlayabilecek mi?

 Animasyonlarıyla her zaman gündemde kala Orange stüdyo, bakalım bizlere yeni sezon için neler hazırlamış… Animemizin yeni sezonu 5 Ocak’ta bizlerle birlikte olacak.


The Rising of the Shield Hero 2. Sezon

The Rising of the Shield Hero 2. Sezon

Yayınlandığı günden beri büyük bir hayran kitlesi elinde tutan The Rising of the Shield Hero, ilk sezonu ile taktiri eline aldı. Ama elbette hikayesiyle hayranlarını büyülemesi 2. sezonun arzusunu arttırdı. Hayranlar yeni sezon için teoriler üretmeden öncesinde fragmanın çıkmasıyla coşku iyice yükseldi.

 Artık tam anlamı ile bir kahraman olan Naofumi ve arkadaşlarının başı yine derde girecek gibi duruyor. Yeni insanlar ve yepyeni kötülerle dolu bu sezon için daha fazla söze gerek yok bence. Animenin yeni sezonun 2021’de geleceğini biliyoruz ama tam bir tarih vermek bu bilgilerle çok zor. O yüzden hep beraber bunu ileride göreceğiz.


Boku no Hero Academia 5. Sezon

Boku no Hero Academia 5. Sezon

İlk sezonu itibariyle birçok hayranının-özellikle genç olanlar-aklında tek bir ses var: PLUS ULTRA!

 Shounen Jump dergisinin en sevilen animelerinde biri olan Boku no Hero Academia için yeni sezon çanları çalmaya başladı. Kötülerin özgürce hüküm sürdüğü bir dünyada “GERÇEK” kahramanlara her zaman ihtiyaç vardır. İşte burada devreye Midoriya giriyor. Hiçbir güce sahip olmazken hala bir kahraman olmak isteyen bu dostumuzun kahramanlık macerası yeni sezonla devam ediyor gibi duruyor.

Horikoshi Kouhei, en büyük eseri olan Boku no Hero Academia yeni sezonda da hayranlarına “PLUS ULTRA!” haykırtacak. Animenin yeni sezonu için net bir tarih olmasa da fragmandan da gördüğümüz gibi Nisan ayında bizlerle olacak.


 

Yakusoku no Neverland 2. Sezon

Yakusoku no Neverland 2. Sezon

Hikayesi ile bizleri geren ve biraz da karakterlerle empati -Bir başkasının duygularını, içinde bulunduğu durum ya da davranışlarındaki motivasyonu anlamak ve içselleştirmek demektir- yaptığımız gerilim, macera yapımı Yakusoku no Neverland sonunda ikinci sezonunu duyurdu.

 Neşeli ve hiçbir şeyi bilmemenin getirdiği mutlulukla beraber yaşadıkları yetimhanenin gerçekleri Emma ve dostlarını kökten değiştirmiştir. Bir kaçış planı hazırlayan ekibimiz için işler istedikleri gitmez. Ve tüm macera asıl bu ikinci sezonla başlamak üzeredir. Animenin yeni sezonu 8 Ocak’ta bizlerle birlikte olacak.

https://www.youtube.com/watch?v=Kyv2JnjNCAM&feature=emb_logo


Tensei shitara Slime Datta Ken 2. Sezon

Tensei shitara Slime Datta Ken 2. Sezon

Yeni yılda yepyeni bir isekai animesi olmazsa olmazlardandır. Sıkıcı bir hayat süren Satou’nun ölmesinden sonra başka bir fantezi dünyasında slime (balçık) olarak yeniden doğmasını konu alan bu tuhaf ama bir o kadar da keyifli maceranın devamını merakla bekliyor olacağım.

 Fantezinin ve büyülü maceraların dibine vurduğumuz bu yapımın yeni sezonu 12 Ocak’ta bizlerle birlikte olup macera 2021’de kaldığı yerden devam edecek.


Nanatsu no Taizai: Fundo no Shinpan

Nanatsu no Taizai: Fundo no Shinpan

 “Siz hangi günahsınız?” adında belki de en çok internet üzerinde quize sahip olan Nanatsu no Taizai (Seven Deadly Sins) yayınlandığı günden bu yana sevenleri sayesinde her zaman üstleri hedefledi. Bu çıkacak olan Nanatsu no Taizai: Fundo no Shinpan (4. Sezon) ile birlikte hayranlarını ekran başında toplamayı başaracak gibi duruyor.

 Bu yeni sezonla birlikte bolca destansı savaşla birlikte Meliodas ve Elizabeth’in geçmişlerine ve sırlarına ışık tutacak. Heyecanla yeni yılı beklerden animenin yeni sezonu 13 Ocak’ta bizlerle birlikte olacak.


Bleach: Sennen Kessen-hen

Bleach: Sennen Kessen-hen

Uzun bir zamandan sonra kötü bir final yapan Bleach hayranları için sonunda güzel bir haber kapıda! 2021’de Bleach, şu anda Bleach: Sennen Kessen-hen adlı final yayında nihayet hak ettiği sonu elde edecek. Bunların hepsi Bleach‘in 2021’deki 20. Yıl dönümünde yapılacak. 

 Sanırım en çok iyi görecek yapımlarından biri olsa da maalesef bunun dışında elimizde daha fazla bir bilgi yok. Yani hep beraber ilerleyen günlerde yeni gelecek haberlere bakacağız.


Kobayashi-san Chi no Maid Dragon S

Kobayashi-san Chi no Maid Dragon S

Kendisini Kobayashi efendisine adamış çalışkan, becerikli ve hafif sakar genç hizmetçi Tooru ve onun diğer ejder dostlarının maceraları anlaşılan daha bitmemiş. Elbette her yeni yıla bir adet hizmetçi ejderha lazımdır. Bakalım bu sezon da daha ne kadar kanna-chan’nın sevimli yüzünü ve Quetzalcoatl’nın kocaman… öhm, neyse.

 Serinin ikinci sezonu olacak olan Kobayashi-san Chi no Maid Dragon S için tam bir tarih vermek şuan için neredeyse imkansız. Ama eminim ilerleyen zamanlarda bu anime için daha detaylı haberlere ulaşacağız. Bu yüzden sitemiz olan Figurex’i takip etmeyi unutmayın!


 

Evet, 2021 Animeleri listemizin sonuna geldik! Neredeyse az bir süre sonra bir yılın daha sonuna gelmiş olacağız. Her ne kadar belki de dünyanın en kötü geçirdiği yıllardan biri olsa da bu yılı iyisiyle kötüsüyle bitirmek üzereyiz.
 Ve elbette bir işi nasıl bitirirsek ilerisi de hep öyle olur. İşte bu yüzden Shingeki no Kyojin(Attack on Titan): Final Sezonu bu yılın sonlarında bizlerle beraber olup bu 2020’yi güzel bir anime yılı olarak kapatacağız!

(NOT: Bu animelerin sıralanışında hiçbir etken bulunmamaktadır. Tamamen rastgele dizilmiştir. Yani animeler çıkış tarihlerine veya beğenme dereceme göre sıralanmadı!)
(NOT 2: Evet, biliyorum 2021 Animeleri için yeni sezonu olan daha birçok anime var ve belki de siz onlardan birinin hayranısınız. Ama ben burada hem sizleri sıkmamak hep de metni biraz daha kısa tutmak için en popüleri toplamak istedim. Anlayışınız için teşekkürler.)


Bugünlük de bir 2021 Animeleri listesinin sonunda geldik. Umarım öğretici ve bilgilendirici olmuştur. Bir hata yaptıysam şimdiden özür dilerim. Eğer bunu yorumlar kısmında belirtirseniz çok mutlu olurum. Bunun gibi birçok anime haberine ulaşmak için Buraya veya kullandığım kaynağa ulaşmak için Buraya tıklamanız yeterli. Şimdiden herkese iyi ve keyifli anime günleri dilerim!


Related Posts

Bir cevap yazın