#Bunu 15 numaralı ile değiştirdim. Deniyorum

Çizimleriyle Kendine Hayran Bırakan 5 Manga

Çizimleriyle kendine hayran bırakan 5 manga yazısıyla herkese merhaba. Vizelerden ve yığınla ödevden kurtulduğuma göre artık başka şeylerle de uğraşabileceğim. Umarım yazıyı beğenirsiniz.

5. Naruto


 

Naruto deyince akla neler gelir neler. Muhteşem olay örgüsü, karakter gelişimi, bitmek bilmeyen düşmanlar ve yenilmek bilmeyen kahramanlar… Ancak bunlar çizimleri bir kenara atmamıza sebep olmamalı. Anime versiyonunda her ne kadar, zaman zaman kıytırık animasyonlar görmüş olsak da manganın hakkını yememek gerek.


 


 

4. Vinland Saga


 

Animesininin ilk sezonunun final yapmasından beri çok vakit geçmedi. Haliyle animeyi bekleyip mangayı bekletmeyi tercih edebilirsiniz. Ancak çok şey kaçıracağınızı unutmayın, zira Vinland Saga realistik görselleriyle bir panele bir dünya sığdırabiliyor.


 


 

3. Vagabond


 

Okuduğum, animesi olmayan tek manga Vagabond’dur. Çizimler anime versiyonuna gerek bırakmayacak kadar güzel. Belki de bu yüzden animesi çıkmamıştır.


 


 

2. One Punch Man


 

Yusuke Murata kadar yetenekli çok az mangaka vardır. Her panelde muazzam derecede detay var. İşin garip tarafı çizimler her bölüm daha da iyiye gidiyor. Birkaç panelle sizi yalnız bırakayım.


 


 

1. Berserk


 

Hani bazı yapımlar farzmış gibi her listenin başında olur ya, işte Berserk de öyle bir yapım. Aslında pek tavsiye etmediğim bir mangadır. Fazla okumayın manyak olursunuz.


 


 

Umarım beğenirsiniz.

Dipnot: Listede Attack on Titan’a yer vermeme sebebim animesinin yeni sezonunun çok yakında başlayacağından ve konu ile alakalı kimseye spoiler vermek istemediğimden ötürüydü.

Manga önerileri için buraya tıklayınız.

NE DÜŞÜNÜYORSUN?

Bir cevap yazın

Loading…

Yeni Yıla 2021 Animeleri ile Devam Ediyoruz!!

Bir Kitap Bir Anime – 10