Merhaba arkadaşlar. Size güzel bir haberim var. 2002 yılının ünlü Shoujo Manga animesi Tokyo Mew Mew tekrardan yayınlanacak. Hemde tamamen yeni bir tasarımla karşımıza çıkacak.


P 008 - yeni tokyo mew mew new animesi i̇çin görseller yayınlandı - figurex genel

 


Mia Inumo ve Reiko Yoshida’nın yayınlanan mangası Tokyo Mew Mew ‘un yeni animesi Tokyo Mew Mew New için yapılan bir canlı yayında yeni karakterler ve animenin teaserı yayınlandı. Canlı yayında karakterlerin savaş kostümleri ve Smewthie’nin Bitter Sweet Darling şarkısı da yayınlandı. Şarkıyı karakterlerin seiyuu’ları söylüyor.


 


Takahiro Natori (Cannon Buster, Aria The Crepuscolo) Yumeta Company ile birlikte animenin yönetmenliğini yapıyor. Yuka Yamada (Bungaku Shoujo, Miss Konayashi’s Dragon Maid) animenin senaristliğini yapıyor. Satoshi Ishino’da  (Date A Live, No. 6) karakter tasarımlarından sorumlu.

Yuki Tenma – Mew Ichigo

 

Mewcast - yeni tokyo mew mew new animesi i̇çin görseller yayınlandı - figurex genel

Mirai Hinata – Mew Mint / Ryoko Juni – Mew Lettuce

 

Mewcast1 - yeni tokyo mew mew new animesi i̇çin görseller yayınlandı - figurex genel

Rian Toda – Mew Pudding / Momoka Ishii – Mew Zakuro

 

Mewcast2 - yeni tokyo mew mew new animesi i̇çin görseller yayınlandı - figurex genel

 


Animenin orijinal websitesine buradan ulaşabilirsiniz.

Diğer anime haberlerine buradan ulaşabilirsiniz.

About Aybike Keleş

İstanbul Aydın Üniversitesi Çizgi Film ve Animasyon öğrencisiyim. Anime izlemeyi ve kitap okumayı çok severim. Nightrose adlı adminim. Nickname'mim Cardfight Vanguard'daki bir karakterden geliyor. Oldukça güzel bir animedir tavsiye ederim.

Back to list

Related Posts

Bir cevap yazın