Anime Haber

Yahari Ore no Seishun Love 3. Sezon Tarihi Açıklandı !

thumb2 hamachi oregairu yahari ore no seishun love comedy wa machigatteiru manga anime series

Yahari Ore no Seishun Love Come wa Machigatteiru 3. Sezon Tarihi Açıklandı !

Yahari Ore no Seishun Love Come wa Machigatteiru 3. Sezon Tarihi Açıklandı ! Pazartesi günü resmi twitter hesabından verilen haberle tarih belirlendi. Serinin üçüncü sezonunun ilk bölümünün gösterim tarihi 9 Nisan !

Yahari-Ore-no-Seishun-Love-Come-wa-Machigatteiru-3.-Sezon-Tarihi-Açıklandı

 

Yeni sezonda 2. sezonun yönetmeni Kei Oikawa tekrar yönetmen koltuğuna oturacak. Yine ikinci sezondan tanıdığımız senaryo yazarı Keiichiro Ochi olacak. Karakter tasarımlarını ise tekrar  Yuichi Tanaka tarafından yapılacak.

3. sezon opening şarkısını Nagi Yanagi seslendirecek. Ending ise Saori Hayami ve Nao Toyama tarafından seslendirilecek.

Açıkcası 3. sezon haberleri çıkmadan önce biraz tedirginlik vardı. Acaba, serinin senaryo ve tasarımları aynı seviyede kalabilecek miydi? Fakat açıklanan Cast ekibi ile birlikte görüyoruz ki Oregairu yine bomba gibi geliyor!

Konusu :

Hachiman Hikigaya  nasistik bir lise öğrencisidir. Ayrıca nihilist eğilimleri olan kayıtsız bir lise öğrencisidir. Neşeli gençliğin bir delilikten başka bir şey olmadığını düşünür. Aksini söyleyen herkesin sadece yalan söylediğine inanıyor.

Bir gün Hachiman modern sosyal ilişkilerle alay eden bir makale yazar. Ceza olarak öğretmeni , onu  Gönüllü Hizmet Kulübüne katılmaya zorlar. Diğer tek kulüp üyesi olan güzel buz kraliçesi Yukino Yukinoshita ile birlikte Hachiman kulüp etkinliklerine başla. Böylece kendisini diğer insanların sorunlarının ön saflarında bulur. Hachiman ve Yukino pek çok öğrencinin problemlerini çözmek için fikirlerini kullandıkça Hachiman’ın çürümüş topluma bakış açısı ortaya çıkar. Kendi yararına kullanabileceği bir engel veya araç mı olacak ?

Watari, orjinal light novelini 2011 yılında Japonya’da başladı. Serinin son arc’ı  Eylül 2017 de 12.. ciltle başladı. Serinin final cildi ise 18 Nisan’da yayınlanacak.

 

 

Kaynak : Resmi Twitter Hesabı

Daha fazla anime haberi için buraya tıklayınız.

 

 

 

 

 

Related Posts

Bir cevap yazın