World Trigger Animesi İçin Yeni Sezon Geliyor.Toei Animation, Cumartesi günü Jump Festa ’20 etkinliğinde Daisuke Ashihara’nın World Trigger manga’sının yeni bir anime sezonu olacığını duyurdu. Anime TV Asahi’de yayınlanacak.

Anime şu geri dönen oyuncu kadrosuna sahip olacak:

Yoma Kuga rolünde Tomo Muranaka
Yuuki Kaji – Osamu Mikumo
Nao tamura olarak chika amatori
Yūichi Jin olarak Yūichi Nakamura
Hyuse olarak Nobunaga Shimazaki

Trigger - world trigger animesi i̇çin yeni sezon geliyor - figurex anime haber

Ashihara, 2013 yılında Weekly Shonen Jump dergisinde manga’yı piyasaya sürdü. Manga, Ashihara’nın kötü fiziksel sağlığı nedeniyle Kasım 2016’dan beri ara sıra devam etti ve Shueisha’s Jump SQ’ya geçmeden önce Ekim 2018’de beş sayı için dergiye geri döndü. Manga daha sonra bu yılın başlarında bir ay ara verdi, böylece Ashihara son kolesistektomisinden (safra kesesi çıkarma ameliyatı) ortaya çıkan bağırsak tıkanıklığı komplikasyonlarından kurtulabildi. Manga, Ashihara’nın kötü fiziksel sağlığı nedeniyle Kasım ayında bir aylık bir mola verdi.

Ashihara, servikal spondilozdan (omurganın boyun bölgesinde aşınma ve yıpranma) etkilenen sinir köklerini tedavi etmek için Eylül 2014’te bir hafta ara verdi ve o zamandan beri ani hastalık nedeniyle birkaç hafta ara verdi.

Viz Media, diziyi aynı anda Weekly Shonen Jump’ın dijital antoloji versiyonunda yayınlıyor. Manga daha önce 2014 ve 2015’te iki mevsim televizyon anime adaptasyonuna ilham verdi.

Serinin resmi web adresine ulaşmak için Buraya ve daha fazla haber için Buraya tıklayınız.

About Tsunade

Küçüklüğümden beri ilgiyle takip ettiğim anime ve manga ile ilgili 2016 yılından beri Figurex sitesinde blog yazıları yazıyorum.

Related Posts

Bir cevap yazın