Anime Haber

Yeni Gintama Filmi İçin Tarih Verildi

EMNQ0UGUUAEE8WW

Yeni Gintama Filmi İçin Tarih Verildi. Mangası bitti, animesi devam edecek mi ? Uygulama da yayınlanmaya başlayacakmış derken film için tarih verildi. Bir canlı yayın sunumu Cumartesi günü Hideaki Sorachi’nin Gintama mangasının yeni anime film uyarlamasının 2021’de Japonya’da vizyona gireceğini duyurdu. Manga’nın 77. ve son derlenmiş cildi 2 Ağustos’ta filmi duyurmuştu.

Sorachi’nin 2004’te başlayan ve Haziran ayında sona eren orijinal mangaları yedi televizyon anime dizisine ve toplam 367 bölüme ilham verdi. En son seri prömiyerini Temmuz 2018’de yaptı.

Hulu, ilk 49 bölümü İngilizce dublajla 1 Aralık’ta yayınlamaya başladı. İngilizce dublajı almak için önceki tek bölüm 266 – 316 bölümleridir (anime 3. sezon olarak kabul edilir). Bu bölümler Crunchyroll ve Funimation’da yayınlanmaya hazır ve şirketler 2018’de onları ev videosunda yayınladı.

Sentai Filmworks, 2010 ve 2011’de animenin ilk 49 bölümünü DVD’de yayınladı. Bu sürümde İngilizce dublaj yoktu.

Manga ayrıca iki diğer anime filmi, çeşitli OVA’lar ve etkinlik animeleri, iki canlı aksiyon filmi ve iki canlı aksiyon ağı spinoff serisine ilham verdi. Viz Media manganın ilk 23 cildini İngilizce olarak yayınladı.Son olarak Yeni Gintama Filmi geliyor.

Kaynak için Buraya ve daha fazla haber için Buraya tıklayınız.

About Tsunade

Küçüklüğümden beri ilgiyle takip ettiğim anime ve manga ile ilgili 2016 yılından beri Figurex sitesinde blog yazıları yazıyorum.

Related Posts

Bir cevap yazın