Beano’nun hem çizdiği hemde hikayesini yazdığı ünlü mangası Wasteful Days of High School Girl‘de animeye çevirilen mangalar arasında sonunda yerini aldı.

Kadokawanın resmi Twitter hesabında Beano’nun mangasını animeye çevireceklerini duyurdular. Prömiyer tarihi ile ilgili henüz bir bilgi paylaşılmasa da anime ile ilgili bir görsel yayınlandı.

Mudazuka visual - wasteful days of high school girl manga'sı anime oluyor - figurex manga haberleri

Beano’da duyuruyu çizdiği bu iki resim ile verdi.

Kinen01 - wasteful days of high school girl manga'sı anime oluyor - figurex manga haberleri Kinen02 - wasteful days of high school girl manga'sı anime oluyor - figurex manga haberleri

Manga birbirinden farklı üç liseli kızın etrafında dönmektedir.

Tanaka düşük notlara sahip “Aptal” lakaplı bir kızdır. Kikuchi de erkeklere ve aşka takıntılı bir kızdır. Saginomiya ise dahi olduğu halde duygusuz bir kzdır. Bu yüzden arkadaşları ona “Robot” der.

Animede de mangadaki aynı konuyu izleyeceğiz. Normal bir lise animesi olacak gibi. Eh en azından son zamanlarda sürekli çıkan ecchi animeler arasında bir iki tane böyle yaşamdan kesitlere sahip anime görmek güzel olacak. Siz ne dersiniz?

 

About Aybike Keleş

İstanbul Aydın Üniversitesi Çizgi Film ve Animasyon öğrencisiyim. Anime izlemeyi ve kitap okumayı çok severim. Nightrose adlı adminim. Nickname'mim Cardfight Vanguard'daki bir karakterden geliyor. Oldukça güzel bir animedir tavsiye ederim.

Back to list

Bir cevap yazın