Anime Haber

Virtual Idol Grubu LIP x LIP’in Anime Filmi Geliyor!

LIPXLIP YS promo

Merhaba arkadaşlar. Nasılsınız? Bende iyiyim. Bugün size güzel bir haberim var. Gerçi daha çok kadın okuyucularımız için güzel bir haber olabilir. Çünkü LIP x LIP genelde kadınlar tarafından seviliyor. En azından benim gördüğüm öyle.

Honeyworks‘un Cuma günü yaptığı açıklamada sanal idol ikilisi LIP x LIP‘in anime filminin geleceğini duyurdular. Filmin adı Kono Sekai no Tanoshimikata – Secret Story Film – Film Honeyworks’un 10. yılına özel yapılacak. Honeyworks film için bir fragmanda ve posterde yayınladı.

 

 

 

Filmin konusu LIP x LIP üyesi olan Yujiro (Kouki Uchiyama) ve Aizo’nun (Nobunaga Shimazaki) nasıl grup kurduğunu anlatacak.

 

Filmin yönetmenliğini Fumie Moroi (Aquarian Age The Movie)  yapıcak. Senaryoyu Yoshimi Narita (Pretty Cure, Our Love Has Always Been 10 Centimeters Apart) yazıcak. Karakter tasarımlarını da Miwa Oshima (The Helpful Fox Senko-san) yapıcak. Müzikleri de Moe Hyuga (O Maidens In Your Savage Season, If My Favorite Pop Idol Made It To The Budokan I Would Die) besteleyecek.

 

 

2016 yılında çıkış yapan Virtual Idol grubu LIP x LIP ilk olarak  Zutto Mae Kara Suki Deshita: Kokuhaku Jikko Iinkai anime filmi için söyledikleri Romeo adlı şarkı ile adlarını duyurmaya başladılar. O zamandan sonra Honeyworks’un içinde olduğu animeler için başka şarkıları da söylemeye başladılar. Hashiri Tsuzukete Yokattatte animeside bunlardan biridir. Anime inceleme yazısını buradan okuyabilirsiniz. Gerçekten güzel anime. Tavsiye ederim.

Yazıyı bitirmeden önce size ikilinin çıkış yaptığı şarkı Romeo’yu dinlettirmek istiyorum. Umarım sizde benim gibi beğenirsiniz.

 

About Aybike Keleş

İstanbul Aydın Üniversitesi Çizgi Film ve Animasyon öğrencisiyim. Anime izlemeyi ve kitap okumayı çok severim. Nightrose adlı adminim. Nickname'mim Cardfight Vanguard'daki bir karakterden geliyor. Oldukça güzel bir animedir tavsiye ederim.

Related Posts

Bir cevap yazın