#Bunu 15 numaralı ile değiştirdim. Deniyorum

Virtual Idol Grubu LIP x LIP’in Anime Filmi Geliyor!

Merhaba arkadaşlar. Nasılsınız? Bende iyiyim. Bugün size güzel bir haberim var. Gerçi daha çok kadın okuyucularımız için güzel bir haber olabilir. Çünkü LIP x LIP genelde kadınlar tarafından seviliyor. En azından benim gördüğüm öyle.

Honeyworks‘un Cuma günü yaptığı açıklamada sanal idol ikilisi LIP x LIP‘in anime filminin geleceğini duyurdular. Filmin adı Kono Sekai no Tanoshimikata – Secret Story Film – Film Honeyworks’un 10. yılına özel yapılacak. Honeyworks film için bir fragmanda ve posterde yayınladı.

 

 

 

Filmin konusu LIP x LIP üyesi olan Yujiro (Kouki Uchiyama) ve Aizo’nun (Nobunaga Shimazaki) nasıl grup kurduğunu anlatacak.

 

Filmin yönetmenliğini Fumie Moroi (Aquarian Age The Movie)  yapıcak. Senaryoyu Yoshimi Narita (Pretty Cure, Our Love Has Always Been 10 Centimeters Apart) yazıcak. Karakter tasarımlarını da Miwa Oshima (The Helpful Fox Senko-san) yapıcak. Müzikleri de Moe Hyuga (O Maidens In Your Savage Season, If My Favorite Pop Idol Made It To The Budokan I Would Die) besteleyecek.

 

 

2016 yılında çıkış yapan Virtual Idol grubu LIP x LIP ilk olarak  Zutto Mae Kara Suki Deshita: Kokuhaku Jikko Iinkai anime filmi için söyledikleri Romeo adlı şarkı ile adlarını duyurmaya başladılar. O zamandan sonra Honeyworks’un içinde olduğu animeler için başka şarkıları da söylemeye başladılar. Hashiri Tsuzukete Yokattatte animeside bunlardan biridir. Anime inceleme yazısını buradan okuyabilirsiniz. Gerçekten güzel anime. Tavsiye ederim.

Yazıyı bitirmeden önce size ikilinin çıkış yaptığı şarkı Romeo’yu dinlettirmek istiyorum. Umarım sizde benim gibi beğenirsiniz.

 

NE DÜŞÜNÜYORSUN?

Bir cevap yazın

Loading…

One Piece Final

One Piece Final İçin Soruldu: Eiichiro Oda Mangayı 4-5 Yılda Bitirmeyi Planlıyor

aggretsuko tanıtım

Aggretsuko Anime Tanıtım ve İnceleme