Uirabu : Uiuishii Koi no Ohanashi mangasını daha önce okumuş muydunuz ? Saf romantizm hakkında eğlenceli bir manga olan Uirabu : Uiuishii Koi no Ohanashi  için bir Live Action çekileceği geçtiğimiz günlerde duyurulmuştu. Film için tanıtım videosu geldi.

ASMIK Ace, Yukimo Hoshimori’nin Uirabu’sunun canlı aksiyon filmi uyarlaması için Cuma günü yeni bir TV yayını başlattı. -Uiuishii Koi no Ohanashi- (Uirabu .: Masum Aşk Hikayesi) manga.

Film, 9 Kasım’da Japonya’da açılacak. King & Prince, filmin tema şarkısı “High On Love!” Yūichi Satō, yönetmenliğini Natsuko Takahashi (My Love Story !!, Norn9, Comic Girls) tarafından yönetiyor. Film yıldızları:

Kentarō – Kazuma Saiki, Rin’in romantik rakibi
Hinako Sakurai – Yū Haruna,  Rin için duyguları olan utangaç kız.
Shō Hirano – Rin Izumi, Yu’da hoşlanan kişi ama tam bir tsundere.
Tina Tamashiro – Koyomi Sakashita, Yū’nun yakın arkadaşı.
Hayato Isomura – Keita Fuji, Rin’in yakın arkadaşı.

Uirabu : Uiuishii Koi no Ohanashi Live Konusu

Rin çocukluğundan beri Yū’yi beğendi. Ancak garip ve deneyimsiz bir aşktan dolayı, kendini nasıl ifade edeceğini bilmiyordu, bu yüzden Rin her zaman onu alay etmeye başladı. Bu arada, Yū, Rin’i her zaman sevdi, ama kronik utangaçlığı, Rin’e nasıl hissettiğini anlatmasını engelliyor. Onlar birbirlerini sevmelerine rağmen sonsuza kadar arkadaş olmaya devam edecekler mi?

Hoshimori, 2015 yılında Sho-Comi’de mangayı başlattı ve Temmuz 2017’de sona erdi. Shogakukan, geçtiğimiz Kasım ayında manga’nın 10. ve son derlenen kitap hacmini yayınladı. Dizinin Ağustos 2017 itibariyle basında 1 milyondan fazla kopyası var.

Filmin Youtube hesabı için Buraya ve daha fazla haber için Buraya tıklayınız.

 

About Tsunade

Küçüklüğümden beri ilgiyle takip ettiğim anime ve manga ile ilgili 2016 yılından beri Figurex sitesinde blog yazıları yazıyorum.

Back to list

Bir cevap yazın