WAVE Animesinin Karakter Tasarımları Yayınlandı

Love&Art’ın yeni anime‘si WAVE için karakter tasarımları sonunda yayınlandı. Daha önce fazla görmediğimiz bir spor türü olan sörfü ele alan anime yakışıklı karakterleriyle şimdiden kızların kalbinde yer etmeye başladı.

Anime Ibaraki’nin Oarai şehrine yeni taşınan Sho Akitsuki’nın sörfe başlaması ve bu sayede yeni arkadaşlar edinmesini konu alıyor. Sho spor sayesinde yeni arkadaşlar edinip yetişkinliğe doğru adım atmaya başlar.

 

Şimdi de karakterlere geçelim.

Sho Akitsugi’yi Jin Ogasawara seslendirecek. Zeka, atletizm, nezaket ve prei masallarından fırlamış gibi bi görüntüye sahip olan Sho’nun ne büyük hayali bir gün sörfte Japonya’yı temsil etmektir. Karışık bir aile hayatı vardır ve bu yüzden transfer olmuştur.

 

Masaki Hinaoka’yı Tomoaki Maeno seslendirecek. Oarai’de doğup büyüyen Masaki Sho’nun orada edindiği ilk arkadaşıdır. Sho ile arkadaş olduktan sonra sörf ilgisini çekmeye başlar ve o da sörfe başlar. Denge konusunda doğusştan bir yeteneğe sahip lana Masaki sörfte gün geçtikçe daha iyi olmaya başlar. Lakin yüzmek konusunda pek iyi değildir.

 

Nalhi Tanaka’yı Yoshiki Nakajima seslendirecek. Jeofizikçi bir baba ile Hawaii’li bir anneden gelen özgür ruhlu Nalhi Masaki’nin aile dostudur. Sörf yapmayı ve ukuleta çalmayı çok sever. Masaki de sörf yapmaya başladıktan sonra o,Sho ve Masaki sabahın erken saatlerinde sörf yapmaya başlarlar.

 

Kosuke Iwana’yı Takuya Sato seslendirecek. Oldukça ciddi bir sörfçüdür. Eski bir beyzbol oyuncusudur ama dirseğinden sakatlandıktan sonra beyzbolu bırakmak zorunda kalmıştır. Sörf yapmanın ne kadar eğlenceli ve güzel olduğunu fark ettiğinde sörften vazgeçemedi. Üst düzey bir sörfçü olmayı hedefliyor.

 

Yuka Matsukaze’yi Yusuke Shirai seslendirecek. Görsel hafızaya sahip oldukça yetenekli bir sörfçü. Ailesi bir sörf dükkanı işletiyor. Bu yüzden çocukluğundan beri sörf ile içli dışlı. Beklenmedik analizlerini sörf dünyasına kabul ettirebilirse sörf dünyasında devrim yapabileceğini düşünüyor.

 

Shekiichi Toki’yi Naoya Kido seslendirecektir. Üst seviye otaku olan Toki ülkede kendine göre bir şey bulamayınca sörfe başlamış biridir. Gün geçtikçe kendini bu konuda geliştirmiştir. Sörf yaparken kendine ait Chunibyo tekniğini kullanır.

 

Rindo Fuke’yi Nobuhiko Okamoto seslendirecek. Rindo Japonya’nın en iyi sörfçüsü olarak görülmektedir. Muhteşem bir konsantrasyon yeteneğine sahip ve üst sınıf bir yeteneğe sahiptir. Hayatını sörf dünyasının taçlandırılmış kralı olarak yaşıyor.

 

Soichiro William Mori’yi Shoutaro Morikubo seslendirecek. Dünyanın en zengin ailelerinden birine mensup. Sörf yapmayı ve sörf yapmayı seven herkesi seviyor. Potansiyeli olan sörfçülere sonuna kadar destek veriyor. Fuke’ye sörf dünyasında ilerlemesinde yardım etti ve Fuke aracılığıyla rüyasını gerçekleştirmeyi planlıyor.

Animenin sekiz karakteri de tema şarkısı Ride The WAVE!’i söyleyecek. Yomi Sarachi ( Lostorage Incited WIXOSS ) karakterleri tasarlayacak. Love&Art animeyi Nippon Surfing Association denetimi, Surf Magazine denetimi ve Murasaki Sports’un denetimi ve iş birliği ile gerçekleştiriyor.

Tanıtım videosunda da çalan tema şarkısı Ride The WAVE çok güzeldi. Ben çıktığı gibi indireceğim.

NE DÜŞÜNÜYORSUN?

Bir cevap yazın

Loading…

Uirabu : Uiuishii Koi no Ohanashi

Uirabu : Uiuishii Koi no Ohanashi Live Action Tanıtım Videosu Yayınlandı

Psycho-Pass

Psycho-Pass SS Film Üçlemesi İçin Detaylar Açıklandı