Oyun Haberleri

UFC Serisi için Bruce Lee Geri Dönecek

EA Sports UFC’de görmeye alışkın olduğumuz efsanevi dövüşçü Bruce Lee serinin yepyeni oyununda da yerini alacak. EA Sports UFC’de Bruce Lee’yi oynama talihine eriştiyseniz bir sonraki ay UFC 2’de kaldığınız yerden devam edebilirsiniz.

UFC Serisi için Bruce Lee Geri Dönecek

Dövüş sanatları ikonu Bruce Lee welter siklet, horoz siklet, tüy siklet ve hafif sinek siklette oynanabilir olacak. İlk UFC oyununda Bruce Lee ile oynayabilmek için oyunu ön siparişle satın almanız ya da kariyer modunu tamamlamanız gerekiyordu.

UFC Serisi için Bruce Lee Geri Dönecek

Lee, UFC 2’de de kariyer modunu tamamlayınca oynanabilir hale geçecek. Kariyer moduyla erişebileceğiniz öteki karakter ise Mike Tyson. Dövüş sanatlarının iki büyük ustasını UFC 2’de görebilmek için merakla bekliyoruz.

EA Access vasıtasıyla oyunu indirenler de her iki karakterde oyuncuların erişimine açık olacaktır. Xbox One kullanıcıları halen EA Access’te yer alan EA Sport UFC’yi oynayarak Bruce Lee’yi UFC 2’de oynama talihine sahip olabilir. EA Sports UFC 2, 15 Mart’ta PlayStation 4 ve Xbox One için çıkışını gerçekleştirecek.

Related Posts

Bir cevap yazın