Anime Haber, Anime, Genel

Tokyo Revengers Animesi İçin Yeni Sezon Geliyor!

dokumushi 4

Öncelikle selamlar, gününü animelerle gün eden anime hayranları sizler de hoş geldiniz! Keyifler nasıl? Umarım iyidir. Finallerden dolayı yazılara ara vermiştim ve bundan dolayı sizlerden özür dilerim. Ama sonunda onlardan kurtuldum ve yazılarıma elimden geldiğince hızlı şekilde sizlere kavuşturacağım. Bugün sizlere bahsedeceğim anime, çıktığı günden bu yana büyük ilerleme kat eden Tokyo Revengers animesi için yepyeni haberlerim var! Evet doğru, seri için yeni bir sezon geliyor!

Ken Wakui‘nin yaratıcısı olduğu çete savaşlarını konu edinen aksiyon animesi Tokyo Revengers için düzenlenen bir etkinlikte animenin yeni sezonu için yeni bir tanıtım videosu, yeni bir tanıtım posteri ve daha fazlası paylaşıldı! Temmuz ayında gelecek olan animenin yeni sezonu mangada “Bloody Halloween” bölümüyle devam edecek!

Yayınlana Görsel

Bunların öncesinde adından bile söz etmediğimiz Tokyo Revengers mangasının dönüm noktası aslında 11 Nisan günü ilk bölümünü yayınlamasıyla başladı. Ve ilk bölümüyle tüm anime hayranının tutkulu ismi haline geldi…

Haberin içeriğine devam etmeden dilerseniz Tokyo Revengers animesinin bilmeyenler için konusundan bahsedelim…

Tokyo Revengers Animesinin Konusu

Televizyonunun başında haberleri izleyen Takemichi Hanagaki, bir zamanlar ortaokulda çıktığı kız arkadaşı Hinata‘nın Tokyo Manji adındaki bir çete tarafından öldürüldüğünü öğrenir.
Hayatını berbat duvarlar arasında bir apartmanda geçiren Takemichi, bir tren kazası sonucu hayatını kaybe… HAYIR! Bu bir anime ve animelerde ölüm o kadar kolay değildir!
…Gözlerini bundan on iki yıl önceki ortaokul zamanlarında açar. Sevdiği kızı kurtarmak ve geçmişini değiştirmek için umutsuz bir şekilde Kanto’nun en uğursuz suç çetesinin zirvesine oynar…

Blue Exorcist: Kyoto Saga, Deadman Wonderland, Gangsta gibi animelerden tanıdığımız Koichi Hatsumi, bu animede yönetmen koltuğunda! Animenin senaryo kısmında da Yasuyuki Muto yer alırken Kenichi Ohnuki ve Keiko Oeta gibi tanıdık isimler karakter tasarımlarında yer alıyor.
Satoki Lida ve (Children of the Whales, Dr. Stone ve Jujutsu Kaisen gibi animelerden tanıdğımız) Hiroaki Tsutsumi bu animenizde müziği besteliyor.

Bugünlük de bir anime haber tanıtımın sonunda geldik. Umarım öğretici ve bilgilendirici olmuştur. Bir hata yaptıysam şimdiden özür dilerim. Eğer bunu yorumlar kısmında belirtirseniz çok mutlu olurum. Bunun gibi birçok anime haberine ulaşmak için BURAYA ve kullandığım kaynak için BURAYA tıklamanız yeterli. Şimdiden herkese iyi ve keyifli anime günleri dilerim!

Related Posts

Bir cevap yazın